ZÁPAS
26.08.19 | 2. kolo kval. | Ivana Popovic | Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | W25 Vienna | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
23.09.01, 22 Let
23.09.01, 22 Let
Ivana Popovic vs. Jovana Peric (SRB) - Vzájemné zápasy
26.08.19 | 2. kolo kval. | Ivana Popovic | Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Vienna | antuka |
Ivana Popovic form & Jovana Peric (SRB) form
Ivana Popovic - poslední zápasy
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Aoi Ito | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 6-2, 6-714 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
23.12.23 finále | vs. Talia Gibson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Valentina Ivanov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Catherine Aulia | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 čtvrtfinále | vs. Mio Mushika | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Tahlia Kokkinis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lara Walker | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Taylah Preston | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Monique Barry | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Laquisa Khan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Destanee Aiava | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Jovana Peric (SRB) - poslední zápasy
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 2. kolo kval. | vs. Nika Ilic | - Jovana Peric (SRB) - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Klio Maria Ioannou | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 1-4, - Jovana Peric (SRB) - skreč | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Stoney Cooks | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ifigeneia Kafka | 7-5, 0-6, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Justyna Jodlowska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Amber Oladeji | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Victoria Borodulina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Mia Sara Ribnikar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 0-6, 3-6 | detail zápasu |