ZÁPAS
03.06.19 | 1. kolo kval. | Iva Zelic | Ema Bolebruchova | 6-3, 6-0 | W15 Banja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Chorvátsko
16.06.01, 22 Let
16.06.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
25.02.03, 21 Let
25.02.03, 21 Let
Iva Zelic vs. Ema Bolebruchova - Vzájemné zápasy
03.06.19 | 1. kolo kval. | Iva Zelic | Ema Bolebruchova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Banja | antuka |
Iva Zelic form & Ema Bolebruchova form
Iva Zelic - poslední zápasy
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Corina Mader | 6-71, 0-3, - Iva Zelic - skreč | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
20.12.18 čtvrtfinále | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.18 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.18 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Natalia Orlova | 7-67, Natalia Orlova - skreč | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
12.06.17 kvalifik. | vs. Dunja Stamenkovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Ana Biskic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Ema Bolebruchova - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vitalija Leonovaite | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Mogyorod - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 7-610, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Nelly Knezkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Stare - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Iva Zelic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Chie Kezuka | 4-6, 7-61, 7-66 | detail zápasu | |
01.12.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 4-0, Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu |