Slovensko
05.11.03, 20 Let
05.11.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.02.02, 22 Let
12.02.02, 22 Let
Diana Mascenikova vs. Iuliia Nikitina - Vzájemné zápasy
19.11.18 | 2. kolo kval. | Iuliia Nikitina | Diana Mascenikova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Diana Mascenikova form & Iuliia Nikitina form
Diana Mascenikova - poslední zápasy
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Alyssa Reguer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Maria Vancea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Sarandi | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Volgapkina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Elena Korokozidi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Iuliia Nikitina - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
30.12.21 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.12.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Krystyna Pochtovyk | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Vanda Vargova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Yana Kuznetsova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Karina Rizvanova | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 0-2, - Iuliia Nikitina - skreč | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.07.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emily Castillo | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu |