Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.02.02, 22 Let
12.02.02, 22 Let
Ania Hertel vs. Iuliia Nikitina - Vzájemné zápasy
23.09.18 | kvalifik. | Ania Hertel | Iuliia Nikitina | 7-65, 7-69 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Ania Hertel form & Iuliia Nikitina form
Ania Hertel - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sara Dols | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Isabel Skoog | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Camila Romero | 2-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Hannah Viller Moller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Amelia Rajecki | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Madeleine Jessup | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 14-16 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Flores | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Luca Udvardy | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Iuliia Nikitina - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
30.12.21 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.12.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Krystyna Pochtovyk | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Vanda Vargova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Yana Kuznetsova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Karina Rizvanova | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 0-2, - Iuliia Nikitina - skreč | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.07.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emily Castillo | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu |