ZÁPAS
27.11.17 | 1. kolo | Isabelle Wallace | Lara Panfilov | 6-2, 6-2 | Castellon | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Isabelle Wallace | Lara Panfilov | |
1. podání % | 33/50 (66%) | 30/46 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/33 (76%) | 16/30 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 26/46 (57%) | 16/50 (32%) |
Vyhrané body celkem | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
10.08.00, 23 Let
10.08.00, 23 Let
Isabelle Wallace vs. Lara Panfilov - Vzájemné zápasy
27.11.17 | 1. kolo | Isabelle Wallace | Lara Panfilov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Castellon | antuka |
Isabelle Wallace form & Lara Panfilov form
Isabelle Wallace - poslední zápasy
W80 Palm - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 0-3, - Isabelle Wallace - skreč | detail zápasu | |
W25 Curitiba - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.19 kvalifik. | vs. Emiliana Arango | 5-0, Emiliana Arango - skreč | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sao - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
12.03.19 kvalifik. | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Launceston - tvrdý | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Kai-Chen Chang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Tammi Patterson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.19 kvalifik. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo kval. | vs. Richel Hogenkamp | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
06.01.19 kvalifik. | vs. Heather Watson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.01.19 1. kolo kval. | vs. Sabrina Santamaria | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Playford - tvrdý | ||||
03.01.19 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.19 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
03.11.18 semifinále | vs. Zoe Hives | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.18 čtvrtfinále | vs. Kaylah Mcphee | 7-65, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Lizette Cabrera | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Junri Namigata | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Sara Tomic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.09.18 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Lara Panfilov - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | detail zápasu |