ZÁPAS
11.08.18 | 1. kolo kval. | Isabella Tcherkes Zade | Alice Vicini | 6-3, 6-4 | Cuneo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
20.05.00, 23 Let
20.05.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
27.04.93, 30 Let
27.04.93, 30 Let
Isabella Tcherkes Zade vs. Alice Vicini - Vzájemné zápasy
11.08.18 | 1. kolo kval. | Isabella Tcherkes Zade | Alice Vicini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Cuneo | antuka |
Isabella Tcherkes Zade form & Alice Vicini form
Isabella Tcherkes Zade - poslední zápasy
W15 Los - tvrdý | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Janice Tjen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Rancho - tvrdý | ||||
31.05.22 kvalifik. | vs. Kelly Keller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Elena Zhao | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Dallas - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Ingrid Martins | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Brynn Boren | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
21.11.18 2. kolo | vs. Catalina Pella | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Karla Kilic | Karla Kilic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
08.11.18 čtvrtfinále | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Lisa Piccinetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Francesca Bullani | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Anna Morgina | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Libby Muma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Yulia Sokolovskaya | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Hui-Zhen Ruan | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Libby Muma | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Jessica Crivelletto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Chiara De Vito | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Polese | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Cuneo - antuka | ||||
12.08.18 kvalifik. | vs. Lara Michel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Alice Vicini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Karolayne Da Rosa | 7-63, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sassuolo - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.10.17 čtvrtfinále | vs. Ipek Oz | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.17 2. kolo | vs. Cristina Adamescu | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Alice Vicini - poslední zápasy
W15 Schio - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 7-64, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Flaminia Scara | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cuneo - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Isabella Tcherkes Zade | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Miriana Tona | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Maria Aurelia Scotti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Sassuolo - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Bianca Vitale | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Noka Juric | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Sara Palcic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Mia Jurasic | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 1-6, 2-6 | detail zápasu |