ZÁPAS
15.07.19 | 2. kolo kval. | Isabella Shinikova | Sara Errani | 6-3, 6-74, 6-3 | Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Isabella Shinikova | Sara Errani | |
1. podání % | 55/99 (56%) | 76/99 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/55 (53%) | 39/76 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/44 (45%) | 5/23 (22%) |
Vyhrané break-bally | 10/19 (53%) | 8/13 (62%) |
Vyhrané body z returnu | 55/99 (56%) | 50/99 (51%) |
Vyhrané body celkem | 104/198 (53%) | 94/198 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sara Errani | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Isabella Shinikova | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Sara Errani | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Isabella Shinikova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Isabella Shinikova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Sara Errani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Isabella Shinikova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Isabella Shinikova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Isabella Shinikova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Isabella Shinikova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Sara Errani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Isabella Shinikova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Isabella Shinikova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Sara Errani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Isabella Shinikova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Isabella Shinikova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
Isabella Shinikova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Isabella Shinikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sara Errani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Isabella Shinikova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Sara Errani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Isabella Shinikova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Sara Errani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Isabella Shinikova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Isabella Shinikova vs. Sara Errani - Vzájemné zápasy
15.07.19 | 2. kolo kval. | Isabella Shinikova | Sara Errani | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Isabella Shinikova form & Sara Errani form
Isabella Shinikova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Sara Errani - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Yafan Wang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Naomi Osaka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.24 kvalifik. | vs. Xiyu Wang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Karolina Pliskova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Caty McNally | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Ella Seidel | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Magdalena Frech | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Dalma Galfi | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Astra Sharma | 6-0, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detail zápasu |