ZÁPAS
31.10.18 | 2. kolo | Isabella Shinikova | Anna Pribylova | 6-0, 6-0 | Petange | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Isabella Shinikova | Anna Pribylova | |
1. podání % | 20/31 (65%) | 21/44 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/20 (85%) | 12/21 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 3/23 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 29/44 (66%) | 7/31 (23%) |
Vyhrané body celkem | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anna Pribylova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Isabella Shinikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Anna Pribylova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-0 | Anna Pribylova | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Anna Pribylova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-0 | Anna Pribylova | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Anna Pribylova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Isabella Shinikova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Isabella Shinikova | 2-0 | |
Isabella Shinikova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anna Pribylova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Isabella Shinikova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Isabella Shinikova vs. Anna Pribylova - Vzájemné zápasy
31.10.18 | 2. kolo | Isabella Shinikova | Anna Pribylova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Petange | tvrdý I. |
Isabella Shinikova form & Anna Pribylova form
Isabella Shinikova - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.24 | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Sara Cakarevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu |
Anna Pribylova - poslední zápasy
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Montemor - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu |