Tunisko
16.10.01, 22 Let
16.10.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Mey Ayari vs. Irys Ekani - Vzájemné zápasy
18.12.17 | 1. kolo kval. | Irys Ekani | Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Mey Ayari form & Irys Ekani form
Mey Ayari - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 4-6, 0-3, - Mey Ayari - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ranim Rassil | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Meriem Makhlouf | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Erika Sema | 0-6, 0-4, - Mey Ayari - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.22 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Ranim Rassil | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Robu Kajitani | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Polina Gubina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.19 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Anna Ustinoff | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Cannizzaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleonora Canovi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Tunis - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Karin Kennel | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Irys Ekani - poslední zápasy
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 0-1, - Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 3-4, - Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Fanny Norin | 6-76, 0-1, - Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Savine Erler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 0-2, - Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Celia Belle Mohr | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.21 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.21 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Anaelle Leclercq | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anaelle Leclercq | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
09.02.21 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Paredes Perez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Marie Temin | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-1 | detail zápasu |