ZÁPAS
17.06.17 | finále | Iryna Shymanovich | Ilona Kremen | 6-1, 4-6, 6-2 | Minsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Iryna Shymanovich | Ilona Kremen | |
1. podání % | 45/71 (63%) | 50/86 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/45 (58%) | 24/50 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/26 (54%) | 14/36 (39%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 48/86 (56%) | 31/71 (44%) |
Vyhrané body celkem | 88/157 (56%) | 69/157 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Iryna Shymanovich vs. Ilona Kremen - Vzájemné zápasy
18.08.17 | čtvrtfinále | Iryna Shymanovich | Ilona Kremen | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Moscow | antuka |
17.06.17 | finále | Iryna Shymanovich | Ilona Kremen | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Minsk | antuka |
11.11.13 | 2. kolo | Ilona Kremen | Iryna Shymanovich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Minsk | tvrdý I. |
Iryna Shymanovich form & Ilona Kremen form
Iryna Shymanovich - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Harmony Tan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-76, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 6-2, 4-0, Jessica Hinojosa Gomez - skreč | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Rebecca Marino | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 4-6, - Iryna Shymanovich - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Ilona Kremen - poslední zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
12.04.19 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | detail zápasu |