ZÁPAS
04.08.14 | 1. kolo | Irina Ramialison | Susanne Celik | 6-3, 5-7, 6-4 | Koksijde | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Irina Ramialison vs. Susanne Celik - Vzájemné zápasy
04.08.14 | 1. kolo | Irina Ramialison | Susanne Celik | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Koksijde | antuka |
03.12.12 | kvalifik. | Irina Ramialison | Susanne Celik | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Irina Ramialison form & Susanne Celik form
Irina Ramialison - poslední zápasy
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | Lia Karatancheva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Allie Kiick | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 7-66, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Isabella Crossman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Emerson Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Jane Thorne | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.09.20 1. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.07.20 1. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
06.03.20 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
29.02.20 čtvrtfinále | vs. Abigail Tere-Apisah | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.20 semifinále | vs. Jennifer Elie | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.20 finále | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Susanne Celik - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.20 finále | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.20 semifinále | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
09.10.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hiroshima - tvrdý | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Joanne Zuger | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Francesca Bullani | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
21.07.19 finále | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Alice Robbe | 6-4, Alice Robbe - skreč | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 0-3, - Susanne Celik - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 2-6, 0-6 | detail zápasu |