ZÁPAS
24.09.18 | 2. kolo kval. | Irina Ramialison | Andreea Ghitescu | 6-4, 6-4 | Darwin | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Irina Ramialison | Andreea Ghitescu | |
1. podání % | 38/62 (61%) | 49/62 (79%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/38 (76%) | 30/49 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/24 (46%) | 7/13 (54%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/62 (40%) | 22/62 (35%) |
Vyhrané body celkem | 65/124 (52%) | 59/124 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Irina Ramialison | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irina Ramialison | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Ramialison | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Irina Ramialison | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Irina Ramialison | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Irina Ramialison | 0-0 | |
Irina Ramialison | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Irina Ramialison | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Irina Ramialison | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina Ramialison | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Irina Ramialison | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Irina Ramialison vs. Andreea Ghitescu - Vzájemné zápasy
24.09.18 | 2. kolo kval. | Irina Ramialison | Andreea Ghitescu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Darwin | tvrdý |
Irina Ramialison form & Andreea Ghitescu form
Irina Ramialison - poslední zápasy
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | Lia Karatancheva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Allie Kiick | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 7-66, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Isabella Crossman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Emerson Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Jane Thorne | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.09.20 1. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.07.20 1. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.20 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
29.02.20 finále | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.20 čtvrtfinále | vs. Abigail Tere-Apisah | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.20 semifinále | vs. Jennifer Elie | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Andreea Ghitescu - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.11.19 semifinále | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Caldas - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Honolulu - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu |