ZÁPAS
13.04.18 | čtvrtfinále | Irina Maria Bara | Ons Jabeur | 6-3, 6-1 | Indian Harbour | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Irina Maria Bara | Ons Jabeur | |
1. podání % | 35/42 (83%) | 30/54 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/35 (66%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 2/7 (29%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 32/54 (59%) | 17/42 (40%) |
Vyhrané body celkem | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Irina Maria Bara | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Ons Jabeur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irina Maria Bara | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Irina Maria Bara | 2-1 | |
2-2 | Ons Jabeur | |
0-0, 15-40, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Ons Jabeur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-2 | Ons Jabeur | |
4-3 | Ons Jabeur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Maria Bara | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Irina Maria Bara | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Irina Maria Bara | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ons Jabeur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Ons Jabeur | |
4-0 | Ons Jabeur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-1 | Ons Jabeur | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-1 | Ons Jabeur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Irina Maria Bara vs. Ons Jabeur - Vzájemné zápasy
13.04.18 | čtvrtfinále | Irina Maria Bara | Ons Jabeur | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Indian Harbour | antuka |
Irina Maria Bara form & Ons Jabeur form
Irina Maria Bara - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu |
Ons Jabeur - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Katie Volynets | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Emma Raducanu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Cancun - tvrdý | ||||
03.11.23 | vs. Iga Swiatek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 | vs. Marketa Vondrousova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 | vs. Cori Gauff | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Daria Kasatkina | - Ons Jabeur - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
03.10.23 2. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
30.09.23 finále | vs. Diana Shnaider | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 semifinále | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
20.09.23 3. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 2. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
04.09.23 4. kolo | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.23 3. kolo | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Linda Noskova | 7-67, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Aryna Sabalenka | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 3. kolo | vs. Donna Vekic | 5-2, Donna Vekic - skreč | detail zápasu | |
15.08.23 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-72, 7-62 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
15.07.23 finále | vs. Marketa Vondrousova | 4-6, 4-6 | detail zápasu |