ZÁPAS
22.07.18 | 1. kolo kval. | Irina Maria Bara | Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-1 | Moscow | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Irina Maria Bara | Ekaterina Vishnevskaya | |
1. podání % | 30/38 (79%) | 19/41 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/30 (70%) | 12/19 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/8 (63%) | 3/22 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 26/41 (63%) | 12/38 (32%) |
Vyhrané body celkem | 52/79 (66%) | 27/79 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irina Maria Bara | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irina Maria Bara | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Maria Bara | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Irina Maria Bara | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irina Maria Bara | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Maria Bara | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Irina Maria Bara vs. Ekaterina Vishnevskaya - Vzájemné zápasy
22.07.18 | 1. kolo kval. | Irina Maria Bara | Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Irina Maria Bara form & Ekaterina Vishnevskaya form
Irina Maria Bara - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu |
Ekaterina Vishnevskaya - poslední zápasy
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |