ZÁPAS
01.09.17 | čtvrtfinále | Irina Fetecau | Alexandra Perper | 1-6, 7-5, 6-2 | Mamaia | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Irina Fetecau | Alexandra Perper | |
1. podání % | 61/88 (69%) | 62/102 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/61 (57%) | 32/62 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/27 (33%) | 16/40 (40%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 7/8 (88%) |
Vyhrané body z returnu | 54/102 (53%) | 44/88 (50%) |
Vyhrané body celkem | 98/190 (52%) | 92/190 (48%) |
Dvojchyby | 9 | 3 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Irina Fetecau vs. Alexandra Perper - Vzájemné zápasy
21.01.19 | 1. kolo kval. | Irina Fetecau | Alexandra Perper | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Plantation | antuka |
14.01.19 | 1. kolo kval. | Irina Fetecau | Alexandra Perper | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Daytona | antuka |
01.09.17 | čtvrtfinále | Irina Fetecau | Alexandra Perper | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | Mamaia | antuka |
30.07.16 | semifinále | Alexandra Perper | Irina Fetecau | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Targu Jiu | antuka |
05.06.16 | finále | Alexandra Perper | Irina Fetecau | 6-2, 7-64 | detail zápasu | Galati | antuka |
08.09.14 | 1. kolo | Alexandra Perper | Irina Fetecau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Irina Fetecau form & Alexandra Perper form
Irina Fetecau - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
17.08.23 čtvrtfinále | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - skreč | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Alexandra Perper - poslední zápasy
W25 Gatineau - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - skreč | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
14.06.19 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osprey - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Palm - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Plantation - antuka | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý | ||||
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - skreč | detail zápasu |