ZÁPAS
03.10.19 | 2. kolo | Irene Lavino | Sadafmoh Tolibova | 1-6, 6-0, 6-1 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Irene Lavino | Sadafmoh Tolibova | |
1. podání % | 38/61 (62%) | 53/65 (82%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/38 (63%) | 27/53 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/23 (52%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/65 (49%) | 25/61 (41%) |
Vyhrané body celkem | 68/126 (54%) | 58/126 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Irene Lavino | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
0-1 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Irene Lavino | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Irene Lavino | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-5 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], A-40[BP] | ||
Irene Lavino | 1-5 | |
0-0 | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irene Lavino | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Irene Lavino | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0 | ||
Irene Lavino | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irene Lavino | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Irene Lavino | 3-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Irene Lavino vs. Sadafmoh Tolibova - Vzájemné zápasy
03.10.19 | 2. kolo | Irene Lavino | Sadafmoh Tolibova | 1-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Irene Lavino form & Sadafmoh Tolibova form
Irene Lavino - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Maftunabonu Kahramonova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-1, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
02.04.24 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - skreč | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Sadafmoh Tolibova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Avelina Sayfetdinova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 1-4, - Sadafmoh Tolibova - skreč | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Lisa-Maria Moser | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Justine Pysson | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
07.06.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.06.19 2. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-0, Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Muslima Akhunova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.19 čtvrtfinále | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-3, - Sadafmoh Tolibova - skreč | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |