Bielorusko
15.09.01, 22 Let
15.09.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Vlada Zvereva vs. Ipek Oz - Vzájemné zápasy
10.10.18 | 1. kolo | Ipek Oz | Vlada Zvereva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Vlada Zvereva form & Ipek Oz form
Vlada Zvereva - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Jin Zhang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 0-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Lara Russiniello | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Vlada Kozak | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-75, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Marina Bulbarella | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Ivashchenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 14-16 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Saara Aerila | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Panna Bartha | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 3-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Rikke De Koning | 4-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Alina Khvatova | 7-5, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | Sevil Yuldasheva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Petja Drame | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 5-7, 6-2, 9-11 | detail zápasu |
Ipek Oz - poslední zápasy
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.24 Rubber 1 | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
06.04.24 finále | vs. Jana Fett | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.24 semifinále | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.24 čtvrtfinále | vs. Barbora Palicova | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu |