Vivien Juhaszova vs. Ipek Oz

Vivien Juhaszova vs. Ipek Oz - Antalya - porovnání

ZÁPAS

Vivien Juhaszova Ipek Oz

STATISTIKY ZÁPASU


Vivien Juhaszova
Slovensko
17.07.93, 25 Let




539
54
73 258 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
08.07.99, 19 Let




601
41
14 757 $
Ipek Oz
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Vivien Juhaszova vs. Ipek Oz - Vzájemné zápasy

30.03.182. koloIpek OzVivien Juhaszova6-3, 6-0 detail zápasuTurkey Antalya antuka

Vivien Juhaszova - poslední zápasy

Spain Roja De - antuka
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ioana Loredana Rosca4-6, 6-4, 5-7 prohradetail zápasu
Montenegro Podgorica - antuka
17.09.18
1. kolo
vs. Alena Fomina1-6, 5-7 prohradetail zápasu
Poland Warsaw - antuka
07.08.18
1. kolo
vs. Anastasiya Shoshyna1-5, - Vivien Juhaszova - skrečprohradetail zápasu
Germany Horb - antuka
26.07.18
1. kolo
vs. Katharina Gerlach4-6, 7-67, 2-6 prohradetail zápasu
Germany Darmstadt - antuka
17.07.18
1. kolo
vs. Pemra Ozgen2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Hungary Budapest - antuka
07.07.18
1. kolo kval.
vs. Ina Kaufinger1-3, - Vivien Juhaszova - skrečprohradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
27.06.18
1. kolo
vs. Kaja Juvan2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Sweden Ystad - antuka
19.06.18
1. kolo
vs. Andreea Rosca3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Italy Padova - antuka
13.06.18
1. kolo
vs. Gabriela Ce4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
30.05.18
1. kolo
vs. Katarzyna Kawa0-6, 1-6 prohradetail zápasu
France Strasbourg - antuka
18.05.18
1. kolo kval.
vs. Jaqueline Cristian6-73, 1-4, - Vivien Juhaszova - skrečprohradetail zápasu
Slovakia Trnava - antuka
16.05.18
1. kolo
vs. Viktorija Golubic2-6, 6-76 prohradetail zápasu
14.05.18
kvalifik.
vs. Claire Liu6-2, 7-5 výhradetail zápasu
13.05.18
2. kolo kval.
vs. Cristina Dinu6-4, 6-3 výhradetail zápasu
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Anjana Suresh6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
24.04.18
1. kolo
vs. Alice Matteucci4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
18.04.18
1. kolo
vs. Valeriya Solovyeva6-3, 2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
30.03.18
2. kolo
vs. Ipek Oz3-6, 0-6 prohradetail zápasu
28.03.18
1. kolo
vs. Anna Ukolova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
23.03.18
čtvrtfinále
vs. Petia Arshinkova3-6, 5-7 prohradetail zápasu
22.03.18
2. kolo
vs. Caroline Romeo6-4, 7-63 výhradetail zápasu
20.03.18
1. kolo
vs. Iana Tishchenko6-3, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
Spain Palmanova - antuka
28.02.18
2. kolo
vs. Lena Rueffer2-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.02.18
1. kolo
vs. Irina Cantos Siemers7-63, 2-6, 7-66 výhradetail zápasu
Spain Palmanova - antuka
20.02.18
1. kolo
vs. Eva Guerrero Alvarez3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Slovakia Trnava - tvrdý I.
08.02.18
2. kolo
vs. Johana Markova2-6, 3-3, - Vivien Juhaszova - skrečprohradetail zápasu
07.02.18
1. kolo
vs. Gabriela Pantuckova7-610, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
Spain Nules - antuka
04.12.17
2. kolo kval.
vs. Julia Payola6-4, 4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Spain Benicarlo - antuka
19.11.17
finále
vs. Ines Ibbou6-1, 6-2 výhradetail zápasu
18.11.17
semifinále
vs. Ekaterine Gorgodze2-6, 7-61, 6-3 výhradetail zápasu

Ipek Oz - poslední zápasy

Turkey Antalya - tvrdý
12.10.18
čtvrtfinále
vs. Eliessa Vanlangendonck2-6, 7-5, 4-6 prohradetail zápasu
11.10.18
2. kolo
vs. Sarah Lee6-1, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
10.10.18
1. kolo
vs. Vlada Zvereva7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
03.10.18
1. kolo
vs. Ena Kajevic1-4, - Ipek Oz - skrečprohradetail zápasu
Bulgaria Dobrich - antuka
17.09.18
kvalifik.
vs. Petia Arshinkova4-6, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Aymet Uzcategui6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
13.09.18
čtvrtfinále
vs. Viktoria Kamenskaya3-6, 5-7 prohradetail zápasu
12.09.18
2. kolo
vs. Simona Georgieva6-0, 6-0 výhradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Daniella Dimitrova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria Sofia - antuka
03.09.18
1. kolo kval.
vs. Maria Herazo Gonzalez3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan Almaty - antuka
28.08.18
1. kolo
vs. Ksenia Palkina6-2, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
26.08.18
kvalifik.
vs. Viktoriia Kalinina6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Georgia Telavi - antuka
26.07.18
1. kolo
vs. Anna Markvartova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
26.07.18
2. kolo
vs. Tea Faber3-6, 0-1, - Ipek Oz - skrečprohradetail zápasu
Kazakhstan Astana - tvrdý
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Anna Iakovleva6-0, 6-1 výhradetail zápasu
15.07.18
kvalifik.
vs. Darya Astakhova5-7, 0-6 prohradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Polina Nazarchuk6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
15.06.18
semifinále
vs. Katyarina Paulenka4-6, 6-4, 0-6 prohradetail zápasu
14.06.18
čtvrtfinále
vs. Anna Kubareva1-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
13.06.18
2. kolo
vs. Arina Gabriela Vasilescu2-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Mariia Tkacheva6-4, 1-6, 6-1 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
05.06.18
1. kolo
vs. Margarita Skryabina3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
09.05.18
1. kolo
vs. Piia Suomalainen4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
03.05.18
2. kolo
vs. Julia Stamatova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
01.05.18
1. kolo
vs. Maria Manilova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Istanbul - antuka
25.04.18
1. kolo
vs. Kateryna Bondarenko6-4, 4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey Istanbul - tvrdý
10.04.18
1. kolo
vs. Natalija Kostic1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
30.03.18
2. kolo
vs. Vivien Juhaszova6-3, 6-0 výhradetail zápasu
30.03.18
čtvrtfinále
vs. Andreea Rosca1-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.03.18
1. kolo
vs. Verena Hofer6-3, 7-66 výhradetail zápasu
<