INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Verena Hofer vs. Ipek Oz - Vzájemné zápasy
20.02.19 | 1. kolo | Verena Hofer | Ipek Oz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
27.03.18 | 1. kolo | Ipek Oz | Verena Hofer | 6-3, 7-66 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Verena Hofer form & Ipek Oz form
Verena Hofer - poslední zápasy
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 7-65, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
14.12.20 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
02.11.20 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
31.10.19 čtvrtfinále | vs. Claudia Giovine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Anna Popescu | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Julieta Estable | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.03.19 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.19 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Julyette Steur | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.19 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
20.12.18 čtvrtfinále | vs. Simona Waltert | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.12.18 2. kolo | vs. Francesca Bullani | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.18 1. kolo | vs. Chiara Giaquinta | 7-67, 7-62 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Sara Gambogi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
23.11.18 semifinále | vs. Amanda Carreras | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.18 čtvrtfinále | vs. Alessia Truden | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.18 2. kolo | vs. Maria Masini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo | vs. Giulia Paterno | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
08.11.18 čtvrtfinále | vs. Anne Schaefer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Ipek Oz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |