ZÁPAS
17.08.19 | semifinále | Ipek Oz | Julia Kimmelmann | 4-1, - skreč | W15 Oldenzaal | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ipek Oz | Julia Kimmelmann | |
1. podání % | 12/14 (86%) | 13/16 (81%) |
Vyhrané body z 1.podání | 10/12 (83%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 0/2 (0%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 9/16 (56%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané body celkem | 19/30 (63%) | 11/30 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-1 | Julia Kimmelmann | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ipek Oz vs. Julia Kimmelmann - Vzájemné zápasy
17.08.19 | semifinále | Ipek Oz | Julia Kimmelmann | 4-1, Julia Kimmelmann - skreč | detail zápasu | W15 Oldenzaal | antuka |
Ipek Oz form & Julia Kimmelmann form
Ipek Oz - poslední zápasy
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.24 Rubber 1 | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
06.04.24 finále | vs. Jana Fett | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.24 semifinále | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.24 čtvrtfinále | vs. Barbora Palicova | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu |
Julia Kimmelmann - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.21 finále | vs. Martha Matoula | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.21 semifinále | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.21 čtvrtfinále | vs. Eleni Christofi | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
11.11.21 2. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
21.07.21 2. kolo | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Anna Popescu | 5-7, 6-2, 3-0, Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Jessie Aney | - Julia Kimmelmann - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-71, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Adelina Krueger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Liam Oved | 6-3, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. May Baranes (2005) | 7-5, 6-1 | detail zápasu |