ZÁPAS
08.01.20 | 1. kolo | Ipek Oz | Costanza Traversi | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ipek Oz | Costanza Traversi | |
1. podání % | 41/46 (89%) | 39/49 (80%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/41 (63%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/5 (80%) | 0/10 (0%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 31/49 (63%) | 16/46 (35%) |
Vyhrané body celkem | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Costanza Traversi | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Costanza Traversi | |
0-0, 30-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
19.07.00, 23 Let
14 460 $
19.07.00, 23 Let
14 460 $
Ipek Oz vs. Costanza Traversi - Vzájemné zápasy
08.01.20 | 1. kolo | Ipek Oz | Costanza Traversi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ipek Oz form & Costanza Traversi form
Ipek Oz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Costanza Traversi - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Verena Gantschnig | 6-0, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-63, 6-1 | detail zápasu |