Carolina M. Alves vs. Ipek Oz

Carolina M. Alves vs. Ipek Oz - Antalya - porovnání

ZÁPAS

Carolina M. Alves Ipek Oz

STATISTIKY ZÁPASU


Carolina M. Alves
Brazília
23.04.96, 22 Let




355
119

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
08.07.99, 19 Let




677
31
14 757 $
Ipek Oz
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Carolina M. Alves vs. Ipek Oz - Vzájemné zápasy

14.10.17semifináleIpek OzCarolina M. Alves6-3, 6-4 detail zápasuTurkey Antalya antuka

Carolina M. Alves - poslední zápasy

Chile Colina - antuka
06.11.18
1. kolo
vs. Francesca Jones2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Spain Sant Cugat - antuka
30.10.18
1. kolo
vs. Cristina Bucsa4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
25.10.18
2. kolo
vs. Anastasia Grymalska4-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.10.18
1. kolo
vs. Vanda Lukacs7-65, 6-0 výhradetail zápasu
22.10.18
kvalifik.
vs. Cori Gauff6-3, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Katarina Trickovic6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
19.10.18
2. kolo
vs. Anastasia Zarycka7-5, 6-4 výhradetail zápasu
19.10.18
čtvrtfinále
vs. Amina Anshba3-6, 0-6 prohradetail zápasu
16.10.18
1. kolo
vs. Nina Potocnik6-1, 6-3 výhradetail zápasu
15.10.18
kvalifik.
vs. Daria Frayman6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
12.10.18
2. kolo
vs. Maryna Chernyshova2-6, 7-65, 3-6 prohradetail zápasu
11.10.18
1. kolo
vs. Raluca Georgiana Serban6-1, 6-4 výhradetail zápasu
08.10.18
kvalifik.
vs. Alice Matteucci6-2, 6-1 výhradetail zápasu
07.10.18
1. kolo kval.
vs. Daniela Macarena Lopez6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
06.10.18
čtvrtfinále
vs. Anastasia Grymalska0-6, 0-6 prohradetail zápasu
04.10.18
2. kolo
vs. Stefania Rubini6-1, 6-3 výhradetail zápasu
03.10.18
1. kolo
vs. Martina Di Giuseppe6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
30.09.18
finále
vs. Katharina Hobgarski6-73, 2-6 prohradetail zápasu
29.09.18
semifinále
vs. Liudmila Samsonova6-4, 6-3 výhradetail zápasu
28.09.18
čtvrtfinále
vs. Ganna Poznikhirenko6-3, 6-2 výhradetail zápasu
27.09.18
2. kolo
vs. Stefania Rubini7-61, 7-5 výhradetail zápasu
26.09.18
1. kolo
vs. Daniela Seguel4-6, 6-1, 7-66 výhradetail zápasu
24.09.18
kvalifik.
vs. Jule Niemeier6-77, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Chieh-Yu Hsu6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
21.09.18
2. kolo
vs. Martina Caregaro2-6, 6-73 prohradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Deborah Chiesa6-4, 6-2 výhradetail zápasu
17.09.18
1. kolo kval.
vs. Verena Hofer6-2, 6-0 výhradetail zápasu
17.09.18
kvalifik.
vs. Yuuki Tanaka6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
12.09.18
1. kolo
vs. Basak Eraydin3-6, 6-2, 0-6 prohradetail zápasu
10.09.18
kvalifik.
vs. Nastassja Burnett6-2, 6-3 výhradetail zápasu

Ipek Oz - poslední zápasy

Turkey Antalya - tvrdý
09.11.18
čtvrtfinále
vs. Ilay Yoruk1-6, 0-3, - Ipek Oz - skrečprohradetail zápasu
08.11.18
2. kolo
vs. Barbora Miklova6-4, 7-5 výhradetail zápasu
07.11.18
1. kolo
vs. Ioana Gaspar4-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
02.11.18
čtvrtfinále
vs. Polina Golubovskaya4-6, 2-6 prohradetail zápasu
01.11.18
2. kolo
vs. Alana Tuayeva6-1, 6-0 výhradetail zápasu
31.10.18
1. kolo
vs. Sara Gvozdenovic6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey Istanbul - tvrdý I.
24.10.18
2. kolo
vs. Nina Stojanovic2-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.10.18
1. kolo
vs. Olga Ianchuk5-7, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
12.10.18
čtvrtfinále
vs. Eliessa Vanlangendonck2-6, 7-5, 4-6 prohradetail zápasu
11.10.18
2. kolo
vs. Sarah Lee6-1, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
10.10.18
1. kolo
vs. Vlada Zvereva7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
03.10.18
1. kolo
vs. Ena Kajevic1-4, - Ipek Oz - skrečprohradetail zápasu
Bulgaria Dobrich - antuka
17.09.18
kvalifik.
vs. Petia Arshinkova4-6, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Aymet Uzcategui6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
13.09.18
čtvrtfinále
vs. Viktoria Kamenskaya3-6, 5-7 prohradetail zápasu
12.09.18
2. kolo
vs. Simona Georgieva6-0, 6-0 výhradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Daniella Dimitrova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria Sofia - antuka
03.09.18
1. kolo kval.
vs. Maria Herazo Gonzalez3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan Almaty - antuka
28.08.18
1. kolo
vs. Ksenia Palkina6-2, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
26.08.18
kvalifik.
vs. Viktoriia Kalinina6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Georgia Telavi - antuka
26.07.18
2. kolo
vs. Tea Faber3-6, 0-1, - Ipek Oz - skrečprohradetail zápasu
26.07.18
1. kolo
vs. Anna Markvartova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan Astana - tvrdý
15.07.18
kvalifik.
vs. Darya Astakhova5-7, 0-6 prohradetail zápasu
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Anna Iakovleva6-0, 6-1 výhradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Polina Nazarchuk6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
15.06.18
semifinále
vs. Katyarina Paulenka4-6, 6-4, 0-6 prohradetail zápasu
14.06.18
čtvrtfinále
vs. Anna Kubareva1-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
13.06.18
2. kolo
vs. Arina Gabriela Vasilescu2-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Mariia Tkacheva6-4, 1-6, 6-1 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
05.06.18
1. kolo
vs. Margarita Skryabina3-6, 3-6 prohradetail zápasu
<