Carolina M. Alves vs. Ipek Oz

Carolina M. Alves vs. Ipek Oz - Antalya - porovnání

ZÁPAS

Carolina M. Alves Ipek Oz

STATISTIKY ZÁPASU


Carolina M. Alves
Brazília
23.04.96, 22 Let




481
71

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
08.07.99, 19 Let




625
40
14 757 $
Ipek Oz
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Carolina M. Alves vs. Ipek Oz - Vzájemné zápasy

14.10.17semifináleIpek OzCarolina M. Alves6-3, 6-4 detail zápasuTurkey Antalya antuka

Carolina M. Alves - poslední zápasy

Italy Santa Margherita - antuka
21.09.18
2. kolo
vs. Martina Caregaro2-6, 6-73 prohradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Deborah Chiesa6-4, 6-2 výhradetail zápasu
17.09.18
1. kolo kval.
vs. Verena Hofer6-2, 6-0 výhradetail zápasu
17.09.18
kvalifik.
vs. Yuuki Tanaka6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
12.09.18
1. kolo
vs. Basak Eraydin3-6, 6-2, 0-6 prohradetail zápasu
10.09.18
kvalifik.
vs. Nastassja Burnett6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Hechingen - antuka
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Tamara Korpatsch0-6, 6-3, 1-6 prohradetail zápasu
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Albina Khabibulina6-0, 1-6, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Bad Saulgau - antuka
03.08.18
čtvrtfinále
vs. Barbara Haas1-6, 5-7 prohradetail zápasu
02.08.18
2. kolo
vs. Julia Grabher6-3, 6-4 výhradetail zápasu
01.08.18
1. kolo
vs. Gabriela Pantuckova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
31.07.18
kvalifik.
vs. Tatiana Pieri6-1, 6-3 výhradetail zápasu
30.07.18
1. kolo kval.
vs. Adelina Krueger7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Horb - antuka
24.07.18
kvalifik.
vs. Jule Niemeier6-74, 4-6 prohradetail zápasu
24.07.18
1. kolo kval.
vs. Radina Rakic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Germany Darmstadt - antuka
16.07.18
kvalifik.
vs. Camila Giangreco Campiz3-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.07.18
1. kolo kval.
vs. Celine Fritsch6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Germany Versmold - antuka
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Miriam Kolodziejova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Julia Wachaczyk6-2, 6-3 výhradetail zápasu
France Denain - antuka
03.07.18
1. kolo
vs. Aliona Bolsova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
02.07.18
kvalifik.
vs. Lucie Wargnier6-1, 6-2 výhradetail zápasu
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Anastasia Shaulskaya6-2, 6-0 výhradetail zápasu
France Perigueux - antuka
27.06.18
2. kolo
vs. Chloe Paquet4-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.06.18
1. kolo
vs. Lea Tholey6-1, 6-4 výhradetail zápasu
24.06.18
kvalifik.
vs. Mylene Halemai6-72, 7-5, 7-64 výhradetail zápasu
France Montpellier - antuka
17.06.18
kvalifik.
vs. Emma Lene5-7, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
Spain Barcelona - antuka
13.06.18
2. kolo
vs. Aliona Bolsova6-2, 5-7, 2-6 prohradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Andrea Gamiz6-0, 7-65 výhradetail zápasu
Italy Brescia - antuka
05.06.18
kvalifik.
vs. Katarzyna Piter3-6, 1-6 prohradetail zápasu
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Anna-Giulia Remondina6-3, 6-75, 7-65 výhradetail zápasu

Ipek Oz - poslední zápasy

Bulgaria Dobrich - antuka
17.09.18
kvalifik.
vs. Petia Arshinkova4-6, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Aymet Uzcategui6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
13.09.18
čtvrtfinále
vs. Viktoria Kamenskaya3-6, 5-7 prohradetail zápasu
12.09.18
2. kolo
vs. Simona Georgieva6-0, 6-0 výhradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Daniella Dimitrova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria Sofia - antuka
03.09.18
1. kolo kval.
vs. Maria Herazo Gonzalez3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan Almaty - antuka
28.08.18
1. kolo
vs. Ksenia Palkina6-2, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
26.08.18
kvalifik.
vs. Viktoriia Kalinina6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Georgia Telavi - antuka
26.07.18
2. kolo
vs. Tea Faber3-6, 0-1, - Ipek Oz - skrečprohradetail zápasu
26.07.18
1. kolo
vs. Anna Markvartova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan Astana - tvrdý
15.07.18
kvalifik.
vs. Darya Astakhova5-7, 0-6 prohradetail zápasu
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Anna Iakovleva6-0, 6-1 výhradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Polina Nazarchuk6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
15.06.18
semifinále
vs. Katyarina Paulenka4-6, 6-4, 0-6 prohradetail zápasu
14.06.18
čtvrtfinále
vs. Anna Kubareva1-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
13.06.18
2. kolo
vs. Arina Gabriela Vasilescu2-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Mariia Tkacheva6-4, 1-6, 6-1 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
05.06.18
1. kolo
vs. Margarita Skryabina3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
09.05.18
1. kolo
vs. Piia Suomalainen4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
03.05.18
2. kolo
vs. Julia Stamatova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
01.05.18
1. kolo
vs. Maria Manilova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Istanbul - antuka
25.04.18
1. kolo
vs. Kateryna Bondarenko6-4, 4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey Istanbul - tvrdý
10.04.18
1. kolo
vs. Natalija Kostic1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
30.03.18
čtvrtfinále
vs. Andreea Rosca1-6, 4-6 prohradetail zápasu
30.03.18
2. kolo
vs. Vivien Juhaszova6-3, 6-0 výhradetail zápasu
27.03.18
1. kolo
vs. Verena Hofer6-3, 7-66 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
06.03.18
1. kolo
vs. Daniela Vukovic6-4, 2-6, 6-71 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
27.02.18
1. kolo
vs. Magdalena Pantuckova7-62, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
06.02.18
1. kolo
vs. Melis Sezer6-4, 5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
01.02.18
2. kolo
vs. Chisa Hosonuma4-6, 4-6 prohradetail zápasu
<