Ipek Oz vs. Alena Fomina 12.01.2018

Ipek Oz vs. Alena Fomina 12.01.2018 - Antalya - porovnání

ZÁPAS

12.01.182. koloIpek Oz Alena Fomina 7-61, 6-3 Turkey Antalya antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Ipek OzAlena Fomina
1. podání %49/79 (62%)52/73 (71%)
Vyhrané body z 1.podání28/49 (57%)23/52 (44%)
Vyhrané body z 2.podání15/30 (50%)12/21 (57%)
Vyhrané break-bally6/13 (46%)5/9 (56%)
Vyhrané body z returnu38/73 (52%)36/79 (46%)
Vyhrané body celkem81/152 (53%)71/152 (47%)
Dvojchyby32
Esa

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Ipek Oz
Turecko
08.07.99, 19 Let




677
31
27 801 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
05.07.89, 29 Let




728
26
80 436 $
Alena Fomina
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Ipek Oz vs. Alena Fomina - Vzájemné zápasy

12.01.182. koloIpek OzAlena Fomina7-61, 6-3 detail zápasuTurkey Antalya antuka

Ipek Oz - poslední zápasy

Turkey Antalya - tvrdý
09.11.18
čtvrtfinále
vs. Ilay Yoruk1-6, 0-3, - Ipek Oz - skrečprohradetail zápasu
08.11.18
2. kolo
vs. Barbora Miklova6-4, 7-5 výhradetail zápasu
07.11.18
1. kolo
vs. Ioana Gaspar4-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
02.11.18
čtvrtfinále
vs. Polina Golubovskaya4-6, 2-6 prohradetail zápasu
01.11.18
2. kolo
vs. Alana Tuayeva6-1, 6-0 výhradetail zápasu
31.10.18
1. kolo
vs. Sara Gvozdenovic6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey Istanbul - tvrdý I.
24.10.18
2. kolo
vs. Nina Stojanovic2-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.10.18
1. kolo
vs. Olga Ianchuk5-7, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
12.10.18
čtvrtfinále
vs. Eliessa Vanlangendonck2-6, 7-5, 4-6 prohradetail zápasu
11.10.18
2. kolo
vs. Sarah Lee6-1, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
10.10.18
1. kolo
vs. Vlada Zvereva7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
03.10.18
1. kolo
vs. Ena Kajevic1-4, - Ipek Oz - skrečprohradetail zápasu
Bulgaria Dobrich - antuka
17.09.18
kvalifik.
vs. Petia Arshinkova4-6, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Aymet Uzcategui6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
13.09.18
čtvrtfinále
vs. Viktoria Kamenskaya3-6, 5-7 prohradetail zápasu
12.09.18
2. kolo
vs. Simona Georgieva6-0, 6-0 výhradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Daniella Dimitrova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria Sofia - antuka
03.09.18
1. kolo kval.
vs. Maria Herazo Gonzalez3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan Almaty - antuka
28.08.18
1. kolo
vs. Ksenia Palkina6-2, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
26.08.18
kvalifik.
vs. Viktoriia Kalinina6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Georgia Telavi - antuka
26.07.18
2. kolo
vs. Tea Faber3-6, 0-1, - Ipek Oz - skrečprohradetail zápasu
26.07.18
1. kolo
vs. Anna Markvartova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan Astana - tvrdý
15.07.18
kvalifik.
vs. Darya Astakhova5-7, 0-6 prohradetail zápasu
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Anna Iakovleva6-0, 6-1 výhradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Polina Nazarchuk6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
15.06.18
semifinále
vs. Katyarina Paulenka4-6, 6-4, 0-6 prohradetail zápasu
14.06.18
čtvrtfinále
vs. Anna Kubareva1-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
13.06.18
2. kolo
vs. Arina Gabriela Vasilescu2-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Mariia Tkacheva6-4, 1-6, 6-1 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
05.06.18
1. kolo
vs. Margarita Skryabina3-6, 3-6 prohradetail zápasu

Alena Fomina - poslední zápasy

UAE Dubai - tvrdý
09.12.18
2. kolo kval.
vs. Reka-Luca Jani1-6, 0-6 prohradetail zápasu
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Claudia Coppola3-6, 6-4, 3-1, Claudia Coppola - skrečvýhradetail zápasu
Luxembourg Petange - tvrdý I.
30.10.18
1. kolo
vs. Nina Stojanovic2-6, 4-6 prohradetail zápasu
28.10.18
kvalifik.
vs. Anastasia Pribylova2-6, 7-62, 6-4 výhradetail zápasu
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Tatiana Silbereisen7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
20.10.18
semifinále
vs. Emma Raducanu2-6, 3-6 prohradetail zápasu
19.10.18
čtvrtfinále
vs. Eliessa Vanlangendonck4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
18.10.18
2. kolo
vs. Ulyana Ayzatulina2-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
17.10.18
1. kolo
vs. Laura Radakovic6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
10.10.18
1. kolo
vs. Georgia Andreea Craciun3-6, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
05.10.18
čtvrtfinále
vs. Melis Sezer7-5, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.10.18
2. kolo
vs. Nevena Sokovic6-2, 6-0 výhradetail zápasu
03.10.18
1. kolo
vs. Sarah Lee6-72, 7-5, 7-63 výhradetail zápasu
Montenegro Podgorica - antuka
19.09.18
2. kolo
vs. Tena Lukas2-6, 4-6 prohradetail zápasu
17.09.18
1. kolo
vs. Vivien Juhaszova6-1, 7-5 výhradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Anita Husaric4-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
16.09.18
kvalifik.
vs. Bojana Marinkovic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
14.08.18
1. kolo
vs. Angelina Zhuravleva6-75, - Alena Fomina - skrečprohradetail zápasu
Russia Kazan - antuka
08.08.18
2. kolo
vs. Maria Timofeeva1-6, 0-1, - Alena Fomina - skrečprohradetail zápasu
06.08.18
1. kolo
vs. Valeriya Pogrebnyak6-71, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Kazan - antuka
02.08.18
čtvrtfinále
vs. Valeriya Yushchenko6-1, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
01.08.18
2. kolo
vs. Viktoriia Kalinina6-2, 6-0 výhradetail zápasu
30.07.18
1. kolo
vs. Daria Kruzhkova0-6, 6-3, 7-63 výhradetail zápasu
Hungary Budapest - antuka
10.07.18
1. kolo
vs. Viktoria Kuzmova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
09.07.18
kvalifik.
vs. Alexandra Panova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Ina Kaufinger6-1, 6-0 výhradetail zápasu
07.07.18
1. kolo kval.
vs. Reka Farbas6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Germany Stuttgart Vaihingen - antuka
26.06.18
kvalifik.
vs. Jana Jablonovska6-2, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
25.06.18
1. kolo kval.
vs. Arlinda Rushiti7-62, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Istanbul - tvrdý
07.04.18
1. kolo kval.
vs. Sara Tomic6-2, 3-6, 0-6 prohradetail zápasu
<