ZÁPAS
24.11.19 | 1. kolo kval. | Ioana Zvonaru | Venla Ahti | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
06.01.04, 20 Let
06.01.04, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Fínsko
15.12.00, 23 Let
15.12.00, 23 Let
Ioana Zvonaru vs. Venla Ahti - Vzájemné zápasy
24.11.19 | 1. kolo kval. | Ioana Zvonaru | Venla Ahti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Ioana Zvonaru form & Venla Ahti form
Ioana Zvonaru - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Polina Kaibekova | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Venla Ahti - poslední zápasy
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Emilija Tverijonaite | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Nora Parik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Cecilie Wiche | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Rozalia Gruszczynska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Gloire Mfoumouangana | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Kaia Kruus | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Diandra Suitso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Filippa Vale Frogner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Michaela Honcova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Stefanija Polischuk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Polina Ramenskaja | 6-3, 6-3 | detail zápasu |