INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gebriela Mihaylova vs. Ioana Gaspar - Vzájemné zápasy
22.11.18 | 2. kolo | Ioana Gaspar | Gebriela Mihaylova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
15.11.18 | 2. kolo | Ioana Gaspar | Gebriela Mihaylova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Gebriela Mihaylova form & Ioana Gaspar form
Gebriela Mihaylova - poslední zápasy
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Tiffany William | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 2-0, Victoria Muntean - skreč | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 1-0, Mihaela Tsoneva - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Petrovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 0-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Jade Haller | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Kamea Medora | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Ioana Gaspar - poslední zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
02.07.21 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.21 semifinále | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - skreč | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | detail zápasu |