ZÁPAS
06.11.19 | 1. kolo | Ioana Gaspar | Francesca Curmi | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ioana Gaspar | Francesca Curmi | |
1. podání % | 26/42 (62%) | 35/49 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/26 (81%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/16 (75%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 25/49 (51%) | 9/42 (21%) |
Vyhrané body celkem | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Francesca Curmi | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Gaspar | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Francesca Curmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Gaspar | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Francesca Curmi | |
Ioana Gaspar | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-2 | Francesca Curmi | |
0-0 | ||
Ioana Gaspar | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Francesca Curmi | |
1-1 | Francesca Curmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Gaspar | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
2-2 | Francesca Curmi | |
0-0 | ||
Ioana Gaspar | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
4-2 | Francesca Curmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ioana Gaspar vs. Francesca Curmi - Vzájemné zápasy
06.11.19 | 1. kolo | Ioana Gaspar | Francesca Curmi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Ioana Gaspar form & Francesca Curmi form
Ioana Gaspar - poslední zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
02.07.21 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.21 semifinále | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - skreč | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Francesca Curmi - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-1, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 5-7, 6-0, 2-3, Patricia Maria Tig - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Mladenovic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 3-1, Tamara Zidansek - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Bervid | - Francesca Curmi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 4-6 | detail zápasu |