Francúzsko
14.04.95, 28 Let
14.04.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ines Nicault vs. Luna Meers - Vzájemné zápasy
20.03.17 | kvalifik. | Ines Nicault | Luna Meers | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Le Havre | antuka |
Ines Nicault form & Luna Meers form
Ines Nicault - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-2, 6-76, 4-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lou Borez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
05.03.23 2. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Helene Kereselidze | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
15.09.22 čtvrtfinále | vs. Vivian Wolff | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.22 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
12.06.22 finále | vs. Alice Tubello | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.22 semifinále | vs. Eleonora Molinaro | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.06.22 čtvrtfinále | vs. Aubane Droguet | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
09.06.22 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
21.02.22 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
25.01.22 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 6-4, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Luna Meers - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - skreč | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Austin - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | detail zápasu |