ZÁPAS
24.07.19 | 1. kolo | Ines Murta | Olga Saez Larra | 6-4, 6-2 | W25 Porto | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ines Murta | Olga Saez Larra | |
1. podání % | 36/60 (60%) | 44/71 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/36 (61%) | 20/44 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/24 (42%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 41/71 (58%) | 28/60 (47%) |
Vyhrané body celkem | 73/131 (56%) | 58/131 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ines Murta | 0-0 | |
1-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ines Murta | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
3-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ines Murta | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Ines Murta | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-4 | Olga Saez Larra | |
0-0 | ||
Ines Murta | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Olga Saez Larra | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Ines Murta | 0-0 | |
1-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Ines Murta | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ines Murta | 3-1 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
4-1 | Olga Saez Larra | |
0-0 | ||
Ines Murta | 5-1 | |
5-2 | Olga Saez Larra | |
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ines Murta vs. Olga Saez Larra - Vzájemné zápasy
24.07.19 | 1. kolo | Ines Murta | Olga Saez Larra | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Porto | tvrdý |
19.10.17 | 1. kolo | Ines Murta | Olga Saez Larra | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | Obidos | koberec |
Ines Murta form & Olga Saez Larra form
Ines Murta - poslední zápasy
W15 Melilla - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - skreč | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.02.23 finále | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.23 semifinále | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.23 finále | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.02.23 semifinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.02.23 čtvrtfinále | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detail zápasu |
Olga Saez Larra - poslední zápasy
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
02.07.21 čtvrtfinále | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
10.05.21 kvalifik. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.21 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | detail zápasu |