ZÁPAS
10.09.19 | kvalifik. | Ines Ibbou | Pei-Chi Lee | 6-0, 7-5 | W25 Frydek | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ines Ibbou | Pei-Chi Lee | |
1. podání % | 36/55 (65%) | 29/52 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/36 (67%) | 8/29 (28%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/19 (47%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 34/52 (65%) | 22/55 (40%) |
Vyhrané body celkem | 67/107 (63%) | 40/107 (37%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ines Ibbou | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
3-0 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ines Ibbou | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-0 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ines Ibbou | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
0-3 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-4 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ines Ibbou | 1-5 | |
0-0 | ||
2-5 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A, 40-40 | ||
Ines Ibbou | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-5 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ines Ibbou | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ines Ibbou vs. Pei-Chi Lee - Vzájemné zápasy
10.09.19 | kvalifik. | Ines Ibbou | Pei-Chi Lee | 6-0, 7-5 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
Ines Ibbou form & Pei-Chi Lee form
Ines Ibbou - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Pei-Chi Lee - poslední zápasy
W25 Tainan - antuka | ||||
25.06.23 finále | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.04.23 1. kolo | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu |