Ilona Kremen/Iryna Shymanovich vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova

Ilona Kremen/Iryna Shymanovich vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - W60 Warsaw - porovnání

ZÁPAS

05.08.191. koloIlona Kremen/Iryna Shymanovich Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova 3-6, 6-2, 10-7 Poland W60 Warsaw antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-7

Ilona Kremen
Bielorusko
18.01.94, 26 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
29.09.00, 19 Let







Sofya Lansere
Iryna Shymanovich
Bielorusko
30.06.97, 22 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Rusko
28.08.01, 18 Let




Kamilla Rakhimova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Ilona Kremen/Iryna Shymanovich vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - Vzájemné zápasy

05.08.191. koloIlona Kremen/Iryna ShymanovichSofya Lansere/Kamilla Rakhimova3-6, 6-2, 10-7 detail zápasuPoland W60 Warsaw antuka

Ilona Kremen/Iryna Shymanovich - poslední zápasy

Poland W60 Warsaw - antuka
05.08.19
čtvrtfinále
vs. Anastasia Detiuc/Johana Markova6-3, 1-6, 4-10 prohradetail zápasu
05.08.19
1. kolo
vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova3-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
Kazakhstan W80 Nur - tvrdý
15.07.19
1. kolo
vs. Berfu Cengiz/Anna Danilina6-4, 3-6, 12-10 výhradetail zápasu
15.07.19
čtvrtfinále
vs. Marie Bouzkova/Vivian Heisen3-6, 6-73 prohradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - antuka
10.06.19
semifinále
vs. Georgia Andreea Craciun/Jaqueline Cristian Georgia Andreea Craciun/Jaqueline Cristian/Kamilla Rakhimova - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
10.06.19
1. kolo
vs. Tessah Andrianjafitrimo/Valeriya Strakhova6-4, 0-6, 10-7 výhradetail zápasu
10.06.19
finále
vs. Lina Gjorcheska/Anastasiya Komardina7-64, 4-6, 8-10 prohradetail zápasu
10.06.19
čtvrtfinále
vs. Ekaterina Makarova (1996)/Ksenia Palkina3-6, 6-2, 10-5 výhradetail zápasu
Turkey W60 Istanbul - tvrdý
08.04.19
semifinále
vs. Raluca Georgiana Serban/Isabella Shinikova6-76, 6-3, 11-9 výhradetail zápasu
08.04.19
finále
vs. Marie Bouzkova/Rosalie Van Der Hoek5-7, 7-62, 5-10 prohradetail zápasu
08.04.19
1. kolo
vs. Agnes Bukta/Vivien Juhaszova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
08.04.19
čtvrtfinále
vs. Greetje Minnen/Pemra Ozgen4-6, 6-3, 11-9 výhradetail zápasu
Russia W25+H Kazan - tvrdý I.
11.03.19
1. kolo
vs. Deborah Chiesa/Panna Udvardy6-4, 1-6, 10-6 výhradetail zápasu
11.03.19
semifinále
vs. Freya Christie/Valeria Savinykh7-67, 6-72, 7-10 prohradetail zápasu
11.03.19
čtvrtfinále
vs. Dalma Galfi/Valeriya Strakhova6-2, 2-6, 13-11 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - tvrdý I.
05.11.18
čtvrtfinále
vs. Anastasia Frolova/Ekaterina Yashina7-5, 3-6, 13-11 výhradetail zápasu
05.11.18
semifinále
vs. Ayla Aksu/Raluca Georgiana Serban6-4, 6-1 výhradetail zápasu
05.11.18
finále
vs. Polina Monova/Yana Sizikova6-3, 7-63 výhradetail zápasu
05.11.18
1. kolo
vs. Maryna Chernyshova/Alina Silich2-6, 7-5, 10-6 výhradetail zápasu
Kazakhstan Astana - tvrdý
16.07.18
1. kolo
vs. Kwan Yau Ng/Valeria Savinykh1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Namangan - tvrdý
04.06.18
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova/Daria Kruzhkova6-1, 6-2 výhradetail zápasu
04.06.18
semifinále
vs. Anna Morgina/Julia Terziyska3-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.06.18
čtvrtfinále
vs. Nigina Abduraimova/Anastasia Frolova6-4, 1-6, 10-2 výhradetail zápasu
Uzbekistan Andijan - tvrdý
28.05.18
čtvrtfinále
vs. Ayla Aksu/Ksenia Palkina Ayla Aksu/Ksenia Palkina/Kamilla Rakhimova - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
28.05.18
semifinále
vs. Olga Doroshina/Valeriya Strakhova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
28.05.18
finále
vs. Anastasia Gasanova/Ekaterina Yashina6-4, 6-4 výhradetail zápasu
28.05.18
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova/Daria Lodikova3-6, 6-4, 10-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan Almaty - antuka
28.08.17
1. kolo
vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova2-6, 6-2, 8-10 prohradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
14.08.17
semifinále
vs. Oleksandra Korashvili/Yana Sizikova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
14.08.17
finále
vs. Aleksandra Kuznetsova/Sofya Lansere6-2, 6-0 výhradetail zápasu

Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - poslední zápasy

Russia W25 Moscow - tvrdý I.
29.02.20
finále
vs. Natela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
28.02.20
semifinále
vs. Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Amina Anshba/Taisya Pachkaleva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Irina Fetecau/Daria Kruzhkova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W25 Istanbul - tvrdý I.
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Richel Hogenkamp/Lesley Kerkhove3-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova/Yuliya Hatouka7-67, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael W60 Meitar - tvrdý
09.09.19
čtvrtfinále
vs. Vivian Heisen/Katharina Hobgarski4-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
09.09.19
semifinále
vs. Yuliya Hatouka/Anna Kubareva7-5, 6-2 výhradetail zápasu
09.09.19
finále
vs. Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova4-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Yuval Keren/Darya Shvartsmann6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Germany W25+H Leipzig - antuka
12.08.19
1. kolo
vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova4-6, 7-63, 8-10 prohradetail zápasu
Poland W60 Warsaw - antuka
05.08.19
1. kolo
vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
France W100 Contrexeville - antuka
08.07.19
čtvrtfinále
vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith6-4, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
08.07.19
1. kolo
vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic W60+H Stare - antuka
17.06.19
čtvrtfinále
vs. Andrea Gamiz/Paula Ormaechea4-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
17.06.19
semifinále
vs. Kyoka Okamura/Dejana Radanovic3-6, 6-2, 9-11 prohradetail zápasu
17.06.19
1. kolo
vs. Laura-Ioana Paar/Anastasia Zarycka7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Uzbekistan W25 Andijan - tvrdý
22.04.19
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova/Shalimar Talbi4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Fergana - tvrdý
18.06.18
čtvrtfinále
vs. Anna Iakovleva/Sadafmoh Tolibova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
18.06.18
finále
vs. Anastasia Frolova/Ekaterina Yashina1-6, 6-74 prohradetail zápasu
18.06.18
semifinále
vs. Riya Bhatia/Ksenia Palkina5-7, 6-2, 10-4 výhradetail zápasu
18.06.18
1. kolo
vs. Rutuja Bhosale/Anna Morgina6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Russia Kazan - tvrdý I.
12.03.18
1. kolo
vs. Polina Golubovskaya/Ekaterina Yashina6-2, 6-4 výhradetail zápasu
12.03.18
čtvrtfinále
vs. Anastasia Kharitonova/Daria Nazarkina4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
26.02.18
čtvrtfinále
vs. Valeriya Pogrebnyak/Ekaterina Yashina6-75, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
26.02.18
semifinále
vs. Olga Doroshina/Daria Kruzhkova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.02.18
1. kolo
vs. Polina Bakhmutkina/Polina Golubovskaya4-6, 6-1, 10-7 výhradetail zápasu
<