Ilinca Dalina Amariei vs. Gabriela Aura Zarnoveanu 08.03.2020

Ilinca Dalina Amariei vs. Gabriela Aura Zarnoveanu 08.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

08.03.201. kolo kval.Ilinca Dalina Amariei Gabriela Aura Zarnoveanu 6-1, 6-0 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-0

Ilinca Dalina Amariei
Rumunsko
30.07.02, 17 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
11.11.75, 44 Let







Gabriela Aura Zarnoveanu
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Ilinca Dalina Amariei vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Vzájemné zápasy

08.03.201. kolo kval.Ilinca Dalina AmarieiGabriela Aura Zarnoveanu6-1, 6-0 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Ilinca Dalina Amariei - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Sylvie Zund4-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Josephine Boualem0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
13.02.20
2. kolo
vs. Martina Colmegna2-6, 0-6 prohradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Laura Svatikova1-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
10.02.20
kvalifik.
vs. Elina Nepliy6-3, 6-2 výhradetail zápasu
09.02.20
2. kolo kval.
vs. Ireni Lucia6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
29.11.19
čtvrtfinále
vs. Darya Astakhova2-6, 1-6 prohradetail zápasu
28.11.19
2. kolo
vs. Sinead Lohan7-63, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Claudia Hoste Ferrer2-6, 7-5, 7-65 výhradetail zápasu
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Maria Alexandra Medeea Popescu3-6, 6-2, 10-2 výhradetail zápasu
25.11.19
kvalifik.
vs. Alessia Beatrice Ciuca6-2, 2-6, 13-11 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
20.11.19
1. kolo
vs. Svenja Ochsner7-5, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
19.11.19
kvalifik.
vs. Laura Svatikova0-6, 7-66, 10-8 výhradetail zápasu
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Zoziya Kardava6-3, 6-3 výhradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Silvia Saccani6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Romania W25 Arad - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Emiliana Arango6-0, 4-6, 3-10 prohradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Iulia Vlaiculescu6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Romania W15 Focsani - antuka
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Olha Romanyshyn6-1, 6-0 výhradetail zápasu
09.09.19
kvalifik.
vs. Alexandra Raluca Botin6-4, 3-6, 4-10 prohradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Iulia Maria Farcas6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Romania W15 Curtea - antuka
04.09.19
1. kolo
vs. Alessia Beatrice Ciuca1-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.09.19
kvalifik.
vs. Andra Cristina Captan6-1, 6-3 výhradetail zápasu
02.09.19
2. kolo kval.
vs. Ioana Alexandra Negoitescu6-2, 6-3 výhradetail zápasu
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Nicoleta Cristina Bajescu6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
21.08.18
1. kolo
vs. Alexandra Maria Staiculescu0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
11.07.18
1. kolo
vs. Elina Vikhryanova6-4, 6-72, 0-6 prohradetail zápasu
Romania Focsani - antuka
03.07.18
1. kolo
vs. Andreea Mitu3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Romania Curtea De - antuka
28.06.18
1. kolo
vs. Gabriela Nicole Tatarus2-6, 6-1, 6-75 prohradetail zápasu
25.06.18
kvalifik.
vs. Daniela Andreea Rosca6-2, 6-3 výhradetail zápasu

Gabriela Aura Zarnoveanu - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Ilinca Dalina Amariei1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Helena Spiridis4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Timea Jaruskova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Arina Gabriela Vasilescu1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Adelina Krueger7-65, 1-6, 9-11 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
11.12.19
1. kolo
vs. Martina Spigarelli2-6, 2-6 prohradetail zápasu
09.12.19
kvalifik.
vs. Daria Maria Munteanu6-3, 2-6, 4-10 prohradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Aspasia Katsouda Taka6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
03.12.19
kvalifik.
vs. Anna Arkadianou2-6, 2-6 prohradetail zápasu
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Fanny Norin6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
25.11.19
kvalifik.
vs. Oana Smaranda Corneanu2-6, 0-6 prohradetail zápasu
24.11.19
2. kolo kval.
vs. Rafailia Nikoletta Fulop6-4, 7-63 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Alice Amendola3-6, 0-6 prohradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Aspasia Katsouda Taka6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Aleksandra Zlatarova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
04.11.19
kvalifik.
vs. Daniela Ciobanu1-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.11.19
2. kolo kval.
vs. Katerina Zafiropoulou0-6, 6-2, 10-3 výhradetail zápasu
Bulgaria W15 Sozopol - tvrdý
02.10.19
1. kolo
vs. Stela Peeva0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Romania W15 Focsani - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Elena Jamshidi1-6, 0-6 prohradetail zápasu
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Nicoleta Cristina Bajescu7-5, 6-0 výhradetail zápasu
09.09.19
kvalifik.
vs. Daria Maria Munteanu1-6, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
Romania W15 Curtea - antuka
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Bianca Maria Dascalu0-6, 7-65, 8-10 prohradetail zápasu
Romania W15 Bucharest - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Gabriela Duca0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
28.05.19
kvalifik.
vs. Noel Saidenova1-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Maria Vasileiadi6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Doroteja Joksovic1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Koral Koldobski5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
07.05.19
kvalifik.
vs. Kristin Younes3-6, 2-6 prohradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Dimitra Daliani6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Dasha Ivanova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
<