Poľsko
06.12.99, 24 Let
06.12.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Klara Silka vs. Ilay Yoruk - Vzájemné zápasy
19.03.18 | 2. kolo kval. | Ilay Yoruk | Klara Silka | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Klara Silka form & Ilay Yoruk form
Klara Silka - poslední zápasy
Torun - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Helbet | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Petra Sedlackova | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Diana Sumova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Dobrowolska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Sonya Latycheva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Marija Curnic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Vera Lapko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
16.11.15 1. kolo | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zielona Gora - antuka | ||||
11.05.15 2. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Ilay Yoruk - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.24 finále | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.24 semifinále | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu |