Ukrajina
22.07.01, 22 Let
22.07.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Hen Vadimovna Plaksiy vs. Ilay Yoruk - Vzájemné zápasy
04.04.21 | 1. kolo kval. | Ilay Yoruk | Hen Vadimovna Plaksiy | 6-1, 3-0, Ilay Yoruk - skreč | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
25.03.18 | 2. kolo kval. | Ilay Yoruk | Hen Vadimovna Plaksiy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Hen Vadimovna Plaksiy form & Ilay Yoruk form
Hen Vadimovna Plaksiy - poslední zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofiia Paladi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-3, - Hen Vadimovna Plaksiy - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariia Hurieva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Balaba | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Belonog | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sofiia Vdovychenko | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna Kalabukhova | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Stephanie Thour | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Niayesh Mirzaei | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Lavrentyeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Mizuki Nagano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Shalimar Talbi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Mariya Khylymendyk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Alisa Savina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Christina Shakovets | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Ksieniia Rudenko | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Ilay Yoruk - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detail zápasu |