ZÁPAS
03.05.19 | čtvrtfinále | Honoka Kobayashi | Daria Nazarkina | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Honoka Kobayashi | Daria Nazarkina | |
1. podání % | 43/56 (77%) | 30/43 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/43 (65%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/13 (31%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/43 (67%) | 24/56 (43%) |
Vyhrané body celkem | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Daria Nazarkina | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Honoka Kobayashi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Daria Nazarkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Honoka Kobayashi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Daria Nazarkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Honoka Kobayashi | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Daria Nazarkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Honoka Kobayashi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Daria Nazarkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Honoka Kobayashi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Daria Nazarkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Honoka Kobayashi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Daria Nazarkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Honoka Kobayashi | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Daria Nazarkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Honoka Kobayashi vs. Daria Nazarkina - Vzájemné zápasy
03.05.19 | čtvrtfinále | Honoka Kobayashi | Daria Nazarkina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Honoka Kobayashi form & Daria Nazarkina form
Honoka Kobayashi - poslední zápasy
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Sedysheva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nainika Reddy Bendram | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Joanna Garland | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nanaka Sato | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Mio Mushika | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Natsuki Yoshimoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Riko Kikawada | 3-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Anri Nagata | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Aely Arai | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Azuna Ichioka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
24.05.23 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Michika Ozeki | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 4-6, 7-62, 7-65 | detail zápasu |
Daria Nazarkina - poslední zápasy
W15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Kudryavtseva | 2-6, - Daria Nazarkina - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Barbara Bonic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Louise Kwong | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jodhpur - tvrdý | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Eri Hozumi | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
12.10.18 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.18 2. kolo | vs. Alise Cernecka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Lilly Elida Haseth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Aleksandra Stankovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.09.18 finále | vs. Romina Oprandi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.18 semifinále | vs. Selin Ovunc | 0-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.18 čtvrtfinále | vs. Julita Saner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Maria Victoria Negoita | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.09.18 čtvrtfinále | vs. Sinja Kraus | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
31.08.18 semifinále | vs. Vlada Koval | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.18 čtvrtfinále | vs. Daria Kruzhkova | 3-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
29.08.18 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Aleksandra Kulik | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 3-6 | detail zápasu |