INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Hiroko Kuwata vs. Wen-Hsin Hsu - Vzájemné zápasy
21.04.14 | 1. kolo | Hiroko Kuwata | Wen-Hsin Hsu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Nanning | tvrdý |
24.02.14 | 2. kolo | Hiroko Kuwata | Wen-Hsin Hsu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Port Pirie | tvrdý |
Hiroko Kuwata form & Wen-Hsin Hsu form
Hiroko Kuwata - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Adriana Reami | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Victoria Flores | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Carolyn Campana | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Selina Dal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Petra Hule | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 6-3, 2-0, Mio Mushika - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Hikaru Sato | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Panna Bartha | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Emerson Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Wakana Sonobe | 7-65, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu |
Wen-Hsin Hsu - poslední zápasy
Bendigo - tvrdý | ||||
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Zhang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
03.11.14 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.14 2. kolo | vs. Eri Hozumi | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
20.10.14 2. kolo | vs. Junri Namigata | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.14 1. kolo | vs. Ana Veselinovic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Makinohara - tráva | ||||
13.10.14 1. kolo | vs. Shuko Aoyama | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
05.10.14 2. kolo kval. | vs. Xinyun Han | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.14 1. kolo kval. | vs. Yu-Chieh Hsieh | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
13.09.14 1. kolo kval. | vs. Renata Voracova | 6-2, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
06.09.14 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.14 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 7-5, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
25.08.14 1. kolo | vs. Rui Du | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.14 2. kolo | vs. Na-Ri Kim | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
26.05.14 1. kolo | vs. Chin-Wei Chan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
19.05.14 2. kolo kval. | vs. Yihong Li | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.05.14 kvalifik. | vs. Chun-Yan He | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.14 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Kurume - tráva | ||||
12.05.14 1. kolo kval. | vs. Chiaki Okadaue | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fukuoka - tráva | ||||
05.05.14 1. kolo kval. | vs. Klaartje Liebens | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
05.05.14 2. kolo kval. | vs. Kanae Hisami | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Aning - antuka | ||||
28.04.14 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nanning - tvrdý | ||||
21.04.14 2. kolo kval. | vs. Wu Mei-Qi | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.04.14 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.04.14 kvalifik. | vs. Jiahui Chen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Shenzhen - tvrdý | ||||
24.03.14 1. kolo | vs. Kai-Lin Zhang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen - tvrdý | ||||
17.03.14 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
03.03.14 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Port Pirie - tvrdý | ||||
24.02.14 1. kolo | vs. Petra Hule | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.14 2. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salisbury - tvrdý | ||||
17.02.14 čtvrtfinále | vs. Misa Eguchi | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu |