ZÁPAS
15.09.20 | kvalifik. | Helene Scholsen | Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | W15 Santarem | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Helene Scholsen vs. Chiara Girelli - Vzájemné zápasy
15.09.20 | kvalifik. | Helene Scholsen | Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | detail zápasu | W15 Santarem | tvrdý |
Helene Scholsen form & Chiara Girelli form
Helene Scholsen - poslední zápasy
W15+H Amiens - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.21 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.20 semifinále | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.20 čtvrtfinále | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.20 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.20 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.20 kvalifik. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.20 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Chiara Girelli - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Helena Mohamed | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Gombitova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Maria Toma | 0-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 2-0, Alicja Formella - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Cayetana Gay | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Coral Valle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-73, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lea Nilsson | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-72, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-70, 2-4, - Chiara Girelli - skreč | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 0-3, - Chiara Girelli - skreč | detail zápasu |