Helena Spiridis vs. Gabriela Aura Zarnoveanu 01.03.2020

Helena Spiridis vs. Gabriela Aura Zarnoveanu 01.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

01.03.201. kolo kval.Helena Spiridis Gabriela Aura Zarnoveanu 6-4, 6-3 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Helena Spiridis
Austrália
16.03.01, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
11.11.75, 44 Let







Gabriela Aura Zarnoveanu
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Helena Spiridis vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Vzájemné zápasy

01.03.201. kolo kval.Helena SpiridisGabriela Aura Zarnoveanu6-4, 6-3 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Helena Spiridis - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Maja Radenkovic6-4, 1-6, 8-10 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Anna Ukolova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Stella Wiesemann2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Izabela Gabriela Novac3-6, 6-3, 5-10 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
10.02.20
kvalifik.
vs. Simona Ogescu1-6, 0-6 prohradetail zápasu
09.02.20
2. kolo kval.
vs. Helena Narmont1-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
Australia W25 Launceston - tvrdý
02.02.20
2. kolo kval.
vs. Daniella Dimitrova0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Australia W60 Burnie - tvrdý
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Alana Parnaby0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Australia W60 Bendigo - tvrdý
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Haruna Arakawa1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Australia Canberra - tvrdý
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Natalie Barbir5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Australia Canberra - antuka
25.03.18
2. kolo kval.
vs. Ivana Popovic5-7, 4-6 prohradetail zápasu
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Kristina Stojkovic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Canberra - antuka
17.03.18
1. kolo kval.
vs. Marianna Zakarlyuk1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Australia Bendigo - tvrdý
06.11.17
1. kolo kval.
vs. Renee McBryde2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Australia Mornington - antuka
27.03.17
2. kolo kval.
vs. Nagi Hanatani1-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.03.17
1. kolo kval.
vs. Sophia Cannizzaro6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Australia Mornington - antuka
20.03.17
2. kolo kval.
vs. Viktorija Rajicic6-74, 2-6 prohradetail zápasu
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Natalie Barbir6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Mildura - tráva
06.03.17
1. kolo kval.
vs. Ivana Popovic1-6, 2-6 prohradetail zápasu

Gabriela Aura Zarnoveanu - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Ilinca Dalina Amariei1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Helena Spiridis4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Timea Jaruskova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Arina Gabriela Vasilescu1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Adelina Krueger7-65, 1-6, 9-11 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
11.12.19
1. kolo
vs. Martina Spigarelli2-6, 2-6 prohradetail zápasu
09.12.19
kvalifik.
vs. Daria Maria Munteanu6-3, 2-6, 4-10 prohradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Aspasia Katsouda Taka6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
03.12.19
kvalifik.
vs. Anna Arkadianou2-6, 2-6 prohradetail zápasu
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Fanny Norin6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
25.11.19
kvalifik.
vs. Oana Smaranda Corneanu2-6, 0-6 prohradetail zápasu
24.11.19
2. kolo kval.
vs. Rafailia Nikoletta Fulop6-4, 7-63 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Alice Amendola3-6, 0-6 prohradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Aspasia Katsouda Taka6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Aleksandra Zlatarova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
04.11.19
kvalifik.
vs. Daniela Ciobanu1-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.11.19
2. kolo kval.
vs. Katerina Zafiropoulou0-6, 6-2, 10-3 výhradetail zápasu
Bulgaria W15 Sozopol - tvrdý
02.10.19
1. kolo
vs. Stela Peeva0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Romania W15 Focsani - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Elena Jamshidi1-6, 0-6 prohradetail zápasu
09.09.19
kvalifik.
vs. Daria Maria Munteanu1-6, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Nicoleta Cristina Bajescu7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Romania W15 Curtea - antuka
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Bianca Maria Dascalu0-6, 7-65, 8-10 prohradetail zápasu
Romania W15 Bucharest - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Gabriela Duca0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
28.05.19
kvalifik.
vs. Noel Saidenova1-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Maria Vasileiadi6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Doroteja Joksovic1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Koral Koldobski5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
07.05.19
kvalifik.
vs. Kristin Younes3-6, 2-6 prohradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Dimitra Daliani6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Dasha Ivanova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
<