ZÁPAS
23.04.18 | 1. kolo | Haruka Kaji | Fang Ying Xun | 6-3, 6-0 | Quanzhou | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Haruka Kaji | Fang Ying Xun | |
1. podání % | 23/45 (51%) | 34/52 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/23 (61%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/22 (64%) | 3/18 (17%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 31/52 (60%) | 17/45 (38%) |
Vyhrané body celkem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Haruka Kaji | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Haruka Kaji | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Haruka Kaji | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Haruka Kaji | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Haruka Kaji | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Haruka Kaji | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Haruka Kaji | 2-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Fang Ying Xun | |
4-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Haruka Kaji | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Haruka Kaji vs. Fang Ying Xun - Vzájemné zápasy
03.03.20 | 1. kolo | Haruka Kaji | Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | W25 Yokohama | tvrdý |
09.01.20 | 2. kolo | Fang Ying Xun | Haruka Kaji | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Hong | tvrdý |
23.04.18 | 1. kolo | Haruka Kaji | Fang Ying Xun | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Quanzhou | tvrdý |
Haruka Kaji form & Fang Ying Xun form
Haruka Kaji - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Michaella Krajicek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Selina Dal | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sijia Wei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Maya Joint | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Sara Saito | 5-7, 6-3, 0-5, - Haruka Kaji - skreč | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ena Koike | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 7-68, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Karen Tsutsumi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Funa Kozaki | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-77, 5-7 | detail zápasu |
Fang Ying Xun - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu |