INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Haruka Kaji vs. Ange Oby Kajuru - Vzájemné zápasy
01.04.18 | 1. kolo kval. | Haruka Kaji | Ange Oby Kajuru | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Kashiwa | tvrdý |
Haruka Kaji form & Ange Oby Kajuru form
Haruka Kaji - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Michaella Krajicek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Selina Dal | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sijia Wei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Maya Joint | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Sara Saito | 5-7, 6-3, 0-5, - Haruka Kaji - skreč | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ena Koike | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 7-68, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Karen Tsutsumi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Funa Kozaki | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-77, 5-7 | detail zápasu |
Ange Oby Kajuru - poslední zápasy
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Kelly Keller | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Dana Heimen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Elena Malygina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Barbora Miklova | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 5-2, Anna Morgina - skreč | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-2, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Vivien Charvatova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | detail zápasu |