ZÁPAS
13.02.20 | 2. kolo | Harmony Tan | Lara Salden | 6-3, 6-1 | W25 Grenoble | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Harmony Tan | Lara Salden | |
1. podání % | 34/64 (53%) | 44/62 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/34 (76%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/30 (57%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 0/7 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/62 (50%) | 21/64 (33%) |
Vyhrané body celkem | 74/126 (59%) | 52/126 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Harmony Tan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Lara Salden | |
0-0 | ||
Harmony Tan | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
Harmony Tan | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Harmony Tan | 3-3 | |
0-0, 15-0 | ||
4-3 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40 | ||
Harmony Tan | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Harmony Tan | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lara Salden | |
0-0, 30-0 | ||
Harmony Tan | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], A-40 | ||
3-1 | Lara Salden | |
0-0 | ||
Harmony Tan | 4-1 | |
5-1 | Lara Salden | |
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Harmony Tan vs. Lara Salden - Vzájemné zápasy
27.10.21 | 1. kolo | Harmony Tan | Lara Salden | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W80 Poitiers | tvrdý I. |
13.02.20 | 2. kolo | Harmony Tan | Lara Salden | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W25 Grenoble | tvrdý I. |
21.06.19 | čtvrtfinále | Harmony Tan | Lara Salden | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25+H Montpellier | antuka |
Harmony Tan form & Lara Salden form
Harmony Tan - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
03.03.24 finále | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 0-6, 0-3, - Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | Alize Cornet - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 2. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Lara Salden - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Elena-Teodora Cadar | - Lara Salden - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |