ZÁPAS
29.08.20 | 1. kolo | Harmony Tan | Conny Perrin | 6-3, 6-4 | Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Harmony Tan | Conny Perrin | |
1. podání % | 30/69 (43%) | 31/52 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/30 (60%) | 23/31 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 26/39 (67%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 21/52 (40%) | 25/69 (36%) |
Vyhrané body celkem | 65/121 (54%) | 56/121 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Harmony Tan vs. Conny Perrin - Vzájemné zápasy
29.08.20 | 1. kolo | Harmony Tan | Conny Perrin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Prague | antuka |
12.10.17 | čtvrtfinále | Conny Perrin | Harmony Tan | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Lagos | tvrdý |
09.03.17 | 2. kolo | Conny Perrin | Harmony Tan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
13.10.16 | čtvrtfinále | Conny Perrin | Harmony Tan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Lagos | tvrdý |
04.05.15 | 2. kolo kval. | Conny Perrin | Harmony Tan | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Tunis | antuka |
Harmony Tan form & Conny Perrin form
Harmony Tan - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
03.03.24 finále | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 0-6, 0-3, - Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | Alize Cornet - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 2. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Conny Perrin - poslední zápasy
Charleston - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | detail zápasu |