ZÁPAS
14.04.18 | 1. kolo kval. | Hanna Sokal | Elena Malygina | 6-2, 6-4 | Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bielorusko
22.12.98, 25 Let
22.12.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Hanna Sokal vs. Elena Malygina - Vzájemné zápasy
05.06.18 | 1. kolo | Elena Malygina | Hanna Sokal | 7-64, 7-5 | detail zápasu | Minsk | antuka |
14.04.18 | 1. kolo kval. | Hanna Sokal | Elena Malygina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Hanna Sokal form & Elena Malygina form
Hanna Sokal - poslední zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-4, - Hanna Sokal - skreč | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Sofia Plotnikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-3, 6-79 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Helen Ploskina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Anastasiya Klymenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Alina Shcherbinina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nasty Surkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
23.08.18 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-2, 2-0, Noel Saidenova - skreč | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Elena Malygina - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu |