ZÁPAS
29.08.18 | 2. kolo | Hanna Chang | Jeongyun Lee | 6-1, - skreč | Yeongwol | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Hanna Chang | Jeongyun Lee | |
1. podání % | 5/14 (36%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 5/5 (100%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/9 (78%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 13/19 (68%) | 2/14 (14%) |
Vyhrané body celkem | 25/33 (76%) | 8/33 (24%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jeongyun Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hanna Chang | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Jeongyun Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hanna Chang | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Jeongyun Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Hanna Chang | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Jeongyun Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jeongyun Lee | |
- skreč |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
23.03.96, 28 Let
23.03.96, 28 Let
Hanna Chang vs. Jeongyun Lee - Vzájemné zápasy
29.08.18 | 2. kolo | Hanna Chang | Jeongyun Lee | 6-1, Jeongyun Lee - skreč | detail zápasu | Yeongwol | tvrdý |
Hanna Chang form & Jeongyun Lee form
Hanna Chang - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Sara Saito | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-75, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Angeles Rodriguez-Rizo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-70, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kayla Cross | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Fangran Tian | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Ellie Douglas | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
02.12.23 finále | vs. Victoria Rodriguez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.23 semifinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-0, 1-0, Jia-Jing Lu - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Jokic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ellie Douglas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Madison Sieg | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ellie Douglas | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Stefani Webb | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jade Otway | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Maria Kozyreva | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alyssa Ahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Iva Jovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Elvina Kalieva | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Jeongyun Lee - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Eunyeong Park | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Chisa Hosonuma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. You-Na Sul | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Seon Young Um | 1-6, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Suzuho Oshino | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Hanna Chang | 1-6, - Jeongyun Lee - skreč | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
21.08.18 kvalifik. | vs. Dabin Oh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Seo Yeon Park | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyojung Yea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Satsuki Koike | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Min-Hwa Yu | 3-6, 1-3, - Jeongyun Lee - skreč | detail zápasu | |
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Mi Jeong Kwon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. So-Ra Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Sol Hee Sim | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. En Su Youn | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Mi Jeong Kwon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Ha-Young Ji | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Xiaoxi Zhao | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Ah Song | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Yexin Ma | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Na-Young Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Jin Ju Lee | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Anna Iakovleva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 6-1, 7-5 | detail zápasu |