Zorica Spasojevic vs. Gyulnara Nazarova

Zorica Spasojevic vs. Gyulnara Nazarova - Antalya - porovnání

ZÁPAS

Zorica Spasojevic Gyulnara Nazarova

STATISTIKY ZÁPASU


Zorica Spasojevic
Bosna a Herceg.
08.10.99, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
27.02.98, 20 Let




825
18
11 894 $
Gyulnara Nazarova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Zorica Spasojevic vs. Gyulnara Nazarova - Vzájemné zápasy

06.11.172. kolo kval.Gyulnara NazarovaZorica Spasojevic6-1, 7-63 detail zápasuTurkey Antalya antuka

Zorica Spasojevic - poslední zápasy

Turkey Antalya - antuka
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Azradeniz Comlek1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Svetlana Iansitova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
06.11.17
2. kolo kval.
vs. Gyulnara Nazarova1-6, 6-73 prohradetail zápasu
06.11.17
1. kolo kval.
vs. Alina Povidalo3-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Montenegro Podgorica - antuka
18.09.17
1. kolo kval.
vs. Anna Pribylova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Hungary Szekesfehervar - antuka
11.09.17
2. kolo kval.
vs. Anna Bondar2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Serbia Vrnjacka Banja - antuka
25.08.17
čtvrtfinále
vs. Polina Golubovskaya4-6, 1-6 prohradetail zápasu
24.08.17
2. kolo
vs. Jana Bojovic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
23.08.17
1. kolo
vs. Teodora Mitrovic6-0, 6-4 výhradetail zápasu
21.08.17
kvalifik.
vs. Bojana Klincov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
21.08.17
1. kolo kval.
vs. Maria Petrovic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
21.08.17
2. kolo kval.
vs. Elena Milovanovic6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Austria Graz - antuka
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Jana Jablonovska1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Austria Vienna - antuka
07.08.17
1. kolo kval.
vs. Regina Husak7-69, 6-1 výhradetail zápasu
07.08.17
2. kolo kval.
vs. Anna Bondar1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Serbia Prokuplje - antuka
11.07.17
1. kolo
vs. Kristina Ostojic3-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.07.17
1. kolo kval.
vs. Aleksandra Stosic7-5, 6-3 výhradetail zápasu
10.07.17
2. kolo kval.
vs. Teodora Sabljarevic6-1, 6-1 výhradetail zápasu
10.07.17
kvalifik.
vs. Viktoria Surova3-6, 6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Serbia Prokuplje - antuka
03.07.17
1. kolo kval.
vs. Sofia Sabljarevic6-1, 6-3 výhradetail zápasu
03.07.17
2. kolo kval.
vs. Yuliya Lysa0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Italy Tarvisio - antuka
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Reka Szalai2-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
26.06.17
kvalifik.
vs. Sara Marcionni2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Slovenia Maribor - antuka
13.06.17
1. kolo
vs. Jana Jablonovska2-6, 7-60, 1-6 prohradetail zápasu
12.06.17
kvalifik.
vs. Matea Mamic6-4, 6-2 výhradetail zápasu
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Moni Potrc6-1, 6-3 výhradetail zápasu
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Anda Karanusic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - antuka
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Tijana Spasojevic2-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.06.17
1. kolo kval.
vs. Zoel Kastelic6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Serbia Nis - antuka
29.05.17
2. kolo kval.
vs. Rebeka Stolmar3-6, 6-3, 6-75 prohradetail zápasu

Gyulnara Nazarova - poslední zápasy

Turkey Antalya - tvrdý
07.12.18
1. kolo
vs. Melanie Stokke0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - skrečprohradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
01.12.18
2. kolo
vs. Daria Snigur3-6, 3-6 prohradetail zápasu
28.11.18
1. kolo
vs. Lisa Matviyenko6-4, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
22.11.18
2. kolo
vs. Nadine Keller6-3, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
20.11.18
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - skrečvýhradetail zápasu
Georgia Batumi - tvrdý
22.09.18
finále
vs. Daria Kudashova7-5, 0-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.09.18
semifinále
vs. Anna Kubareva6-3, 6-2 výhradetail zápasu
20.09.18
2. kolo
vs. Anastasia Mironova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
20.09.18
čtvrtfinále
vs. Lana Kentchiashvili6-2, 6-4 výhradetail zápasu
19.09.18
1. kolo
vs. Anastasia Mozgaleva6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
31.08.18
semifinále
vs. Daria Mishina6-71, 0-1, - Gyulnara Nazarova - skrečprohradetail zápasu
30.08.18
čtvrtfinále
vs. Aleksandra Pospelova4-6, 6-4, 6-0 výhradetail zápasu
29.08.18
2. kolo
vs. Angelina Zhuravleva6-4, 6-4 výhradetail zápasu
27.08.18
1. kolo
vs. Adriana Sosnovschi6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
20.08.18
1. kolo
vs. Ekaterina Makarova (1996)7-5, 0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
16.08.18
čtvrtfinále
vs. Anastasiya Komardina2-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.08.18
2. kolo
vs. Avelina Sayfetdinova6-2, 6-73, 6-4 výhradetail zápasu
14.08.18
1. kolo
vs. Evgeniya Burdina3-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Russia Kazan - antuka
07.08.18
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Kazan - antuka
30.07.18
1. kolo
vs. Valeriya Yushchenko2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
11.06.18
kvalifik.
vs. Ksenia Milevskaya7-5, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Diana Bakuta6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
07.06.18
čtvrtfinále
vs. Vlada Zvereva6-74, 3-6 prohradetail zápasu
06.06.18
2. kolo
vs. Shalimar Talbi6-3, 6-3 výhradetail zápasu
04.06.18
1. kolo
vs. Anhelina Kalita3-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
24.04.18
1. kolo
vs. Haruna Arakawa1-6, 5-7 prohradetail zápasu
23.04.18
kvalifik.
vs. Ema Vasic6-3, 6-1 výhradetail zápasu
22.04.18
2. kolo kval.
vs. Alessandra Ruggieri6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
18.04.18
1. kolo
vs. Dia Evtimova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.04.18
kvalifik.
vs. Agustina Chlpac6-1, 6-0 výhradetail zápasu
<