Miranda Poile vs. Gyulnara Nazarova

Miranda Poile vs. Gyulnara Nazarova - Antalya - porovnání

ZÁPAS

Miranda Poile Gyulnara Nazarova

STATISTIKY ZÁPASU


Miranda Poile
Austrália
21.12.93, 25 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
27.02.98, 21 Let




830
18
11 894 $
Gyulnara Nazarova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Miranda Poile vs. Gyulnara Nazarova - Vzájemné zápasy

15.04.182. kolo kval.Gyulnara NazarovaMiranda Poile6-2, 6-0 detail zápasuTurkey Antalya antuka

Miranda Poile - poslední zápasy

Bosnia and Herzeg. W15 Banja - antuka
05.06.19
1. kolo kval.
vs. Sara Gvozdenovic7-5, 6-72, 9-11 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
29.05.19
1. kolo
vs. Oleksandra Oliynykova1-6, 4-6 prohradetail zápasu
28.05.19
kvalifik.
vs. Benedetta Ortenzi6-2, 6-1 výhradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Natalia Schwarcova6-0, 5-7, 10-8 výhradetail zápasu
Australia W15 Perth - tvrdý
19.02.19
1. kolo
vs. Lulu Sun0-6, 0-6 prohradetail zápasu
18.02.19
kvalifik.
vs. Nakisa Djamshidi6-2, 6-1 výhradetail zápasu
17.02.19
1. kolo kval.
vs. Rachel Mellor2-6, 6-0, 10-4 výhradetail zápasu
Australia W15 Port - tvrdý
13.02.19
1. kolo
vs. Michiru Furuya3-6, 0-6 prohradetail zápasu
11.02.19
kvalifik.
vs. Tamara Bajagic6-3, 6-3 výhradetail zápasu
10.02.19
1. kolo kval.
vs. Meeka Marshall6-1, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
USA Norman - tvrdý
11.11.18
1. kolo kval.
vs. Tiphanie Fiquet5-7, 1-6 prohradetail zápasu
USA Lawrence - tvrdý I.
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Ayaka Okuno6-2, 0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Australia Toowoomba - tvrdý
07.10.18
1. kolo kval.
vs. Emma Westman6-3, 6-2 výhradetail zápasu
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Nakisa Djamshidi6-1, 6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Australia Brisbane - tvrdý
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Julia Kimmelmann1-6, 5-7 prohradetail zápasu
Australia Cairns - tvrdý
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Ramu Ueda4-6, 2-6 prohradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Evana Bowell6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
15.04.18
2. kolo kval.
vs. Gyulnara Nazarova2-6, 0-6 prohradetail zápasu
14.04.18
1. kolo kval.
vs. Chiara Buechel6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Australia Canberra - antuka
25.03.18
2. kolo kval.
vs. Ramona Mataruga0-6, 2-6 prohradetail zápasu
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Lily Clements-Markham2-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Mildura - tráva
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Sakura Hondo4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Australia Playford - tvrdý
30.12.17
1. kolo kval.
vs. Qinwen Zheng1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Australia Mornington - antuka
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Ella Husrefovic7-65, 7-5 výhradetail zápasu
20.03.17
2. kolo kval.
vs. Anne-Marie Medcalf6-75, 6-2, 2-6 prohradetail zápasu
Australia Mildura - tráva
06.03.17
2. kolo kval.
vs. Yasmin Glazbrook7-5, 6-72, 7-63 výhradetail zápasu
06.03.17
kvalifik.
vs. Tammi Patterson2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Australia Perth - tvrdý
13.02.17
1. kolo kval.
vs. Isabella Bozicevic4-6, 2-6 prohradetail zápasu

Gyulnara Nazarova - poslední zápasy

Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
19.04.19
čtvrtfinále
vs. Anastasia Zakharova2-6, 1-6 prohradetail zápasu
18.04.19
2. kolo
vs. Daria Kruzhkova6-4, 6-1 výhradetail zápasu
17.04.19
1. kolo
vs. Takhmina Zhanatova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
11.04.19
2. kolo
vs. Anastasia Zakharova4-6, 0-6 prohradetail zápasu
10.04.19
1. kolo
vs. Dariya Detkovskaya6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Russia W25+H Kazan - tvrdý I.
12.03.19
kvalifik.
vs. Vivian Heisen6-72, 1-6 prohradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Nigina Abduraimova4-6, 7-62, 10-7 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - tvrdý I.
22.02.19
čtvrtfinále
vs. Daria Kruzhkova5-7, 2-6 prohradetail zápasu
21.02.19
2. kolo
vs. Vlada Koval2-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
20.02.19
1. kolo
vs. Daria Nazarkina7-66, 6-2 výhradetail zápasu
19.02.19
kvalifik.
vs. Aleksandra Pospelova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
18.02.19
1. kolo kval.
vs. Dewi Dijkman7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - tvrdý I.
14.02.19
2. kolo
vs. Vlada Koval0-6, 2-6 prohradetail zápasu
13.02.19
1. kolo
vs. Zhibek Kulambayeva6-3, 6-2 výhradetail zápasu
13.02.19
kvalifik.
vs. Yuval Keren6-2, 6-4 výhradetail zápasu
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Kseniya Yersh7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
22.01.19
kvalifik.
vs. Karin Kennel5-7, 6-3, 5-10 prohradetail zápasu
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Vishnevskaya7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
07.12.18
1. kolo
vs. Melanie Stokke0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - skrečprohradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
01.12.18
2. kolo
vs. Daria Snigur3-6, 3-6 prohradetail zápasu
28.11.18
1. kolo
vs. Lisa Matviyenko6-4, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
22.11.18
2. kolo
vs. Nadine Keller6-3, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
20.11.18
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - skrečvýhradetail zápasu
Georgia Batumi - tvrdý
22.09.18
finále
vs. Daria Kudashova7-5, 0-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.09.18
semifinále
vs. Anna Kubareva6-3, 6-2 výhradetail zápasu
20.09.18
2. kolo
vs. Anastasia Mironova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
20.09.18
čtvrtfinále
vs. Lana Kentchiashvili6-2, 6-4 výhradetail zápasu
19.09.18
1. kolo
vs. Anastasia Mozgaleva6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
31.08.18
semifinále
vs. Daria Mishina6-71, 0-1, - Gyulnara Nazarova - skrečprohradetail zápasu
30.08.18
čtvrtfinále
vs. Aleksandra Pospelova4-6, 6-4, 6-0 výhradetail zápasu
<