INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gaia Squarcialupi vs. Guiomar Zuleta De Reales - Vzájemné zápasy
08.05.18 | 1. kolo | Guiomar Zuleta De Reales | Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Gaia Squarcialupi form & Guiomar Zuleta De Reales form
Gaia Squarcialupi - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 7-69, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Farah Fernandez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Shana Martin Mao | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-0, 2-1, Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Manca Pislak | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bozinovska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Guiomar Zuleta De Reales - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
23.02.24 semifinále | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 finále | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 finále | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | detail zápasu |