ZÁPAS
18.07.19 | 2. kolo | Guiomar Zuleta De Reales | Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | W25 Palmela | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Guiomar Zuleta De Reales | Anastasiya Poplavska | |
1. podání % | 23/50 (46%) | 32/53 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/23 (70%) | 16/32 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/27 (56%) | 4/21 (19%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 33/53 (62%) | 19/50 (38%) |
Vyhrané body celkem | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 9 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 3-1 | |
4-1 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 30-0 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Guiomar Zuleta De Reales vs. Anastasiya Poplavska - Vzájemné zápasy
18.07.19 | 2. kolo | Guiomar Zuleta De Reales | Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Palmela | tvrdý |
Guiomar Zuleta De Reales form & Anastasiya Poplavska form
Guiomar Zuleta De Reales - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
23.02.24 semifinále | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 finále | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 finále | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Anastasiya Poplavska - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | - Anastasiya Poplavska - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |