ZÁPAS
30.05.17 | 1. kolo | Guillermina Naya | Lara Escauriza | 7-63, 6-0 | Villa Del | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Guillermina Naya | Lara Escauriza | |
1. podání % | 45/61 (74%) | 39/65 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/45 (71%) | 21/39 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/16 (25%) | 7/26 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/16 (31%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 37/65 (57%) | 25/61 (41%) |
Vyhrané body celkem | 73/126 (58%) | 53/126 (42%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Guillermina Naya vs. Lara Escauriza - Vzájemné zápasy
30.05.17 | 1. kolo | Guillermina Naya | Lara Escauriza | 7-63, 6-0 | detail zápasu | Villa Del | antuka |
Guillermina Naya form & Lara Escauriza form
Guillermina Naya - poslední zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - skreč | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
13.10.23 semifinále | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
09.09.23 finále | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 semifinále | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Lara Escauriza - poslední zápasy
W25 Platja - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
19.12.21 finále | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.21 semifinále | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.21 čtvrtfinále | vs. Lucia Peyre | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.12.21 2. kolo | vs. Antonia Vergara Rivera | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Aline Aveiro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Relebogile Sereo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Juliana Munhoz | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.21 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80+H Les - tvrdý | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Conde-Vendrell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | - Lara Escauriza - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.21 kvalifik. | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Alicia Alvarez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
01.06.21 2. kolo kval. | vs. Jessica Livianu | 1-6, 0-3, - Lara Escauriza - skreč | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Amber Mcginnis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Julia Riera | 3-6, 7-61, 6-10 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Madison Appel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Althea Hudson | 6-1, 6-0 | detail zápasu |