ZÁPAS
29.08.17 | 1. kolo | Greta Arn | Ulrikke Eikeri | 7-66, 6-4 | Dunakeszi | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Greta Arn | Ulrikke Eikeri | |
1. podání % | 60/90 (67%) | 70/83 (84%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/60 (63%) | 35/70 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/30 (37%) | 8/13 (62%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 40/83 (48%) | 41/90 (46%) |
Vyhrané body celkem | 89/173 (51%) | 84/173 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Greta Arn vs. Ulrikke Eikeri - Vzájemné zápasy
29.08.17 | 1. kolo | Greta Arn | Ulrikke Eikeri | 7-66, 6-4 | detail zápasu | Dunakeszi | antuka |
Greta Arn form & Ulrikke Eikeri form
Greta Arn - poslední zápasy
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Katarzyna Piter | - | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - skreč | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | detail zápasu | |
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Ulrikke Eikeri - poslední zápasy
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Toronto - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | detail zápasu |