ZÁPAS
09.06.19 | kvalifik. | Greetje Minnen | Fiona Ferro | 6-4, 6-3 | 's-Hertogenbosch | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Greetje Minnen | Fiona Ferro | |
1. podání % | 34/53 (64%) | 36/67 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/34 (79%) | 23/36 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané body z returnu | 29/67 (43%) | 15/53 (28%) |
Vyhrané body celkem | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Greetje Minnen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Greetje Minnen | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Greetje Minnen | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Fiona Ferro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Greetje Minnen | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Fiona Ferro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Greetje Minnen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Greetje Minnen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Greetje Minnen | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Greetje Minnen | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Greetje Minnen | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Greetje Minnen vs. Fiona Ferro - Vzájemné zápasy
09.06.19 | kvalifik. | Greetje Minnen | Fiona Ferro | 6-4, 6-3 | detail zápasu | 's-Hertogenbosch | tráva |
29.04.19 | kvalifik. | Fiona Ferro | Greetje Minnen | 7-63, 0-6, 6-3 | detail zápasu | Rabat | antuka |
06.01.19 | kvalifik. | Greetje Minnen | Fiona Ferro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Hobart | tvrdý |
Greetje Minnen form & Fiona Ferro form
Greetje Minnen - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
15.03.24 semifinále | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 čtvrtfinále | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 kvalifik. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Fiona Ferro - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
19.08.23 finále | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | detail zápasu |